banner-mi5
Spoločnosť Vernee, ktorá si za krátky čas získala slušné množstvo priaznivcov, pilne pracuje na tom, aby bola odľahčená verzia vlajkovej lode Vernee Apollo, Vernee Apollo Lite dokonalá. Do tejto novinky vkladá veľké nádeje a práve tento model sa možno stane ťahúňom značky k vysokým predajným číslam.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Tento rok sa vo veľkom rozpráva o odstránení tradičného 3.5 mm audio jacku, ktorý je v smartfónoch od nepamäti a ponúka najkomplexnejšie riešenie pri prehrávaní hudby skrz rôzne slúchadlá alebo iné audio zariadenia. Naozaj drasticky sa rozhodla konať spoločnosť LeEco, ktorá má ísť príkladom pre ostatných výrobcov a v novej generácií smartfónov nenájdeme vyššie spomínaný audio konektor.

vernee-apollo-lite
Trochu striedmejšie sa vydáva Vernee, ktoré v prípade smartfónu Apollo Lite stále ponúkne 3.5 mm audio jack, no pre najkvalitnejší audio zážitok uprednostní použitie USB Type-C konektora, ktorý ako jediný ponúka bezstratový audio výstup. Vyzerá to tak, že spoločnosť spravila múdry krok a fanúšikom ukáže výhody nového smeru v oblasti audia. Podrobné špecifikácie a dôležité vlastnosti ohľadom Vernee Apollo Lite nájdete v našom podrobnom článku.

Zdroj: Gizmochina

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom