banner-mi5
Keď spoločnosť Vernee predstavila smartfón Apollo, bezpochyby predčila očakávania. Táto skutočne vlajková loď priniesla Helio X20 od MediaTeku, ako druhá na svete aj 6 GB operačnej pamäte, kvalitný snímač od Sony (21 MPx, IMX230) a všetko zacelila príjemná cenovka, ktorá tesne prekročila hranicu 350 €. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vernee sa však rozhodlo osloviť väčšie spektrum zákazníkov a pripravilo „odľahčenú“ Lite verziu tohoto nadupaného smartfónu. Častokrát sa modely s označením Lite pohybujú v sférach strednej až vyššej strednej triedy, no to ešte Vernee nepovedalo posledné slovo. Spoločnosť prichádza so smartfónom, za ktorý by sa nemuseli hanbiť aj známejší výrobcovia a Apollo Lite prinesie všetko, čo prakticky majú dnešné vlajkové lode. Ponúkne 5.5 palcový FullHD displej, 32 GB ROM, 4 GB RAM, 16 MPx zadný snímač, 5 MPx prednú kameru, USB Type-C, prémiový dizajn z kvalitných materiálov a chýbať nebude dual SIM podpora.

vernee-apollo-lite-2

Fotografia reálneho prototypu Vernee Apollo Lite

Apollo Lite prinesie aj hybridný SIM slot s kombináciou SIM a microSD karty. Samozrejmosťou je najnovší Android vo verzii 6.0 a dočkať by sme sa ho mali už v máji tohoto roka. Samozrejme, čerešničku na pomyslenej torte sme si nechali na koniec. Vernee Apollo Lite bude stáť neuveriteľných 175 €!

vernee-apollo-lite-4

Zdroj: Vernee

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP