banner-p9
Na predstavení noviniek Huawei Nova a Nova Plus spoločnosť zároveň oslávila významný míľnik pre rok 2016. Predala totiž viac ako 100 miliónov smarfónov už dva mesiace pred koncom roka. Toľko zariadení Huawei predal za celý kalendárny rok 2015, čiže môžme vidieť ako skvelo sa spoločnosti darí rásť.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ďalšie miliónové čísla hovoria o počte predaných kusov vlajkovej lodi P9, z ktorej bolo predaných viac ako 6 miliónov za menej ako päť mesiacov. Dcérska spoločnosť Honor taktiež zaznamenala veľký úspech, keď predala viac ako 1,5 milióna kusov nového Honoru 8. Preto niet divu, že najväčší čínsky hráč na trhu má miliónový dôvod na oslavu. Po dobytí domáceho trhu Huawei zamýšľa, že sa stane celosvetovo najväčším výrobcom smartfónov.

Huawei P9 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

huawei-mate-9-render-2

Render Huawei Mate 9

V najbližších mesiacoch spoločnosť uvedie na trh novinku Huawei Mate 9, ktorá bude dostupná s klasickým rovným displejom, ale aj so zaobleným displejom. Nástupca Mate 8-ky bude údajne disponovať najnovším procesorom Kirin. Ďalšie informácie hovoria o tom, že by novinka mala mať pod kapotou až 6 GB pamäte RAM, duálny fotoaparát a technológia rýchleho nabíjania nabije batériu z 0 % na 50 % kapacity len za 5 minút. Grandióznym plánom nasvedčuje aj fakt, že Mate 9 má prísť až v deviatich farebných prevedeniach.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
29%
Páči sa mi to
71%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]