Ako iste veľmi dobre vieš, blížia sa druhé najväčšie sviatky v roku. Ešte zopár dní predtým, ako všetky dievčiny premoknú do poslednej nitky a začne sa veľkonočná veselica, máš však možnosť čo-to ušetriť pri kúpe nového smartfónu či gadgetu. Obľúbený e-shop Gearbest.com si totižto prichystal výslužku vo forme parádnych zliav pre všetkých svojich zákazníkov.

Meizu MX6

Cena: 183 €

zdroj fotografie: DGtle

Kúpiť Meizu MX 6 za 183 €

Vďaka tomu si tak môžeš za skutočne výhodných podmienok zakúpiť napríklad smartfón Meizu MX6. Ten má v kvalitnom a dobre vyzerajúcom hliníkovom tele osadený 5,5-palcový FullHD displej s efektným 2.5D zaoblením hrán. Pod ním sa skrýva jediné tlačidlo, ktoré slúži aj ako skener odtlačkov prstov, zatiaľ čo nad ním si miesto našla 5 MPx selfie kamera. Zadná strana nesie hlavný 12 MPx snímač s LED bleskom, PDAF zaostrovaním a clonou f/2.0. Po stránke výkonu sa Meizu MX6 môže spoľahnúť na procesor Helio X20, akcelerátor Mali-T880 a 4 GB pamäte RAM. Interné úložisko pojme 32 GB a vstavaný akumulátor ponúka kapacitu 3060 mAh. Toto všetko pritom stojí fantastických 183 €, avšak pred kúpou buď pripravený aj na dodatočné poplatky 37 € za DPH a poštovné.

Xiaomi Mi Note 2

Cena: 383

zdroj fotografie: FonTech

Kúpiť Xiaomi Mi Note 2 za 383 €

Nemenej zaujímavý je aj nasledovný počin od spoločnosti Xiaomi, ktorá nie tak dávno odhalila svoj najvybavenejší phablet s označením Xiaomi Mi Note 2. Tento prístroj ponúka 5,7-palcový zahnutý displej s FullHD rozlíšením. Vrchný rámček nesie 8 MPx selfie snímač a na tom spodnom je opäť umiestnený skener odtlačkov prstov. Zadnú sklenú stranu obzvláštňuje 22,56 MPx hlavný fotoaparát, ktorému tiež vypomáha dvojtónový LED blesk. Pod hliníkovou pokrievkou sa skrýva 4070 mAh batéria, procesor Snapdragon 821, 4 GB pamäte RAM a 64 GB interného úložiska. K tomu všetkému Xiaomi Mi Note 2 beží na systéme Android 6.0 Marshmallow zahalenom do obľúbenej grafickej nadstavby MIUI 8. Za tento podarený smartfón zaplatíš 383 €, pričom si tiež určite odlož 77 € na ďalšie poplatky.

Xiaomi Amazfit

Cena: 109 €


zdroj fotografie: tjfer

Kúpiť Xiaomi Amazfit za 109 €

Nesmierne obľúbený čínsky výrobca sa minulý rok pokúsil vzkriesiť trh s inteligentnými hodinkami. Predstavil tak lákavé smartwatch s názvom Xiaomi Amazfit, ktoré okrem pohľadného dizajnu ponúkajú množstvo užitočných funkcií. V prvom rade sa v nich totižto skrýva veľké množstvo rôznych senzorov, ktoré neustále monitorujú pohyb alebo srdečnú aktivitu. Taktiež ako jedny z mála hodiniek obsahujú zabudovaný GPS modul, ktorý sa stará o monitorovanie trasy behu či bicyklovania. Čas, ako aj množstvo ďalších užitočných údajov sa zobrazuje na okrúhlom 1,34-palcovom displeji. Xiaomi Amazfit obsahujú 280 mAh batériu a bez problémov s nimi môžeš vojsť do sprchy vďaka certifikácií IP68. Ich cena je 109 €, no pre istotu si priprav ešte 22 € na platbu DPH.

Xiaomi Bluetooth reproduktor

Cena: 17 €

zdroj fotografie: Pinterest

Kúpiť Xiaomi Bluetooth reproduktor za 17 €

Každý kto má rád hudbu veľmi dobre vie, že nie vždy je dôležité to, čo počúvaš, ale to, na čom to počúvaš. Inak povedané, nesmierne dôležitú úlohu zohrávajú pri počúvaní hudby zariadenia, ktoré túto hudbu prehrávajú. Jedným z najlepších z nich v kategórií do 20 € je nepochybne Bluetooth reproduktor od spoločnosti Xiaomi, ktorý ti zahrá či už doma alebo na cestách. Obsahuje totiž 1200 mAh batériu, ktorá ho dokáže nepretržito napájať až po dobu 10 hodín. Vďaka technológií Bluetooth ho bez akýchkoľvek problémov spáruješ s hocakým smartfónom. Okrem kvalitného zvukového výstupu tiež oceníš kvalitné materiály a minimalistický dizajn. Cena tohto užitočného gadgetu je 17 €.

Akčná 4K kamera od Elephone

Cena: 46 €

zdroj fotografie: Emaze

Kúpiť Elephone ELE Explorer z EU skladu za 46 €

Nakoniec tu máme aj akčnú kameru, ktorá v pravom výpredaji elektroniky jednoducho nesmie chýbať. O výrobu tejto konkrétnej sa stará spoločnosť Elephone, ktorú si vďaka kvalitným outdoorovým kamerám obľúbilo veľké množstvo ľudí. Pravdou však je, že sa ani niet čomu čudovať, nakoľko ponúkajú skvelú výbavu za nízku cenu. Najlepšie to potvrdzuje model Elephone ELE Eplorer, ktorý obsahuje 16 MPx obrazový CMOS snímač OV4689, ktorý dokáže nahrávať 4K video. Výsledné videá či fotografie je možné prezerať na 2-palcovom displeji, ako aj na smartfóne vďaka samostatnej aplikácií. Za toto všetko a za bohaté predajné balenie s širokou ponukou príslušenstva pritom zaplatíš len 46 € a navyše sa nemusíš obávať platby DPH, nakoľko doručovanie prebieha z EU skladu.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom