Séria filmov Rýchlo a zbesilo si rozhodne razí svojskú cestu hollywoodskym biznisom. Či už na škodu fanúšikov alebo na šťastie odporcov, séria sa s podtitulom F9 už v júni tohto roka dočká svojho posledného zárezu.

Ten, vedľa ostatných lukratívnych hereckých hviezd často spätých aj s hudobným biznisom, navráti postavu Twinkieho z tretieho dielu ságy. Podľa portálu Deadline, na filmársky pľac sa má vrátiť hudobník Shad „Bow Wow“ Moss, ktorý sa okrem drobnejších zárezov na plátnach kín preslávil aj svojou rolou v časti Tokyo Drift.

Tam Bow Wow stvárnil pohodového Twinkieho, zapamätateľného pre svoj upravený zelený Volkswagen Touran. Twinkie vo filme plnil úlohu skôr uvoľnenejšieho charakteru, za ktorým ostatné postavy chodili po nové diely na autá. O čistokrvného pretekára teda nešlo a z pohľadu príbehu plnil úlohu neutrálnej entity.

www.fastandfurious.fandom.com

Fast 9 bude veľkolepým rozlúčením s vyše dvoch dekád trvajúcou ságou. Filmári v histórii značky neraz nenašli problém v navracaní zabudnutých charakterov, pričom posledná časť je excelentným dôvodom k stretnutiu čo najväčšieho počtu hercov na jednom mieste.

Nenechaj si ujsť
Kde to už prehnali? Toto je 10 najhlúpejších momentov filmovej série Rýchlo a zbesilo

Či bude rola Bow Wowa vo filme rovnaká, ako v prípade Tokyo Drift sa zatiaľ nevie. Očakávať ale môžeme, že pôjde skôr o vedľajšiu postavu technologického vševeda podobne ako v pôvodnom filme, postavenú vedľa Teja v podaní Ludacrisa.

Rapper nebude jediným prídavkom z Tokyo Drift

Vedľa obľúbeného Twinkieho sa do Fast 9 vráti aj Lucas Black, o čom informovalo Entertainment Weekly ešte vo februári. Ten si v rovnakom filme zahral hlavnú postavu Seana Boswella, ktorého do sveta tokijského driftu zaviedol práve Twinkie.

Deviate Rýchlo a Zbesilo sa žiaľ dočkalo ďalšieho zdržania, kedy je dátum premiéry aktuálne naplánovaný na 25. júna.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom