Drsný profesionál a odborník na riešenie problémov, Ray Donovan, sa už čoskoro vráti na televízne obrazovky. Nie však v podobe, na akú sme u neho zvyknutí. Príbeh populárnej televíznej postavy totiž tvorcovia neuzatvoria novou sériou, ale celovečerným filmom. Ten práve dostal prvú upútavku.

Na čom si užiješ dokonalý zvuk s OLED televízorom?

Kúp si televízor OLED spolu so soundbarom alebo WiFi reproduktorom a získaj cashback vo výške nákupnej ceny audio produktu späť.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Ray Donovan: The Movie uzavrie ságu dysfunkčnej rodiny Donovanovcov na čele s Rayom a nevyspytateľným Mickyem, ktorý sa ani tentokrát neudrží preč od problémov.

Práve Mickeymu bude podľa traileru v dvojhodinovej snímke venovaný veľký priestor a jeho postavu uvidíme aj v mladej verzii spred 30 rokov. Tá zároveň detailne priblíži udalosti, na ktoré sa v súvislosti s Mickeym v predchádzajúcich sériách odkazovalo.

Sklamanie aj hnev

Film bude priamo nadväzovať na koniec siedmej série a uvidíš v ňom všetky populárne postavy, vrátane súrodencov, detí Raya Donovana alebo jeho vynaliezavej a nemenej drsnej asistentky Leny.

Tvorcovia sľubujú zmysluplné ukončenie Rayovho príbehu, na stanicu Showtime však majú ťažké srdce, nakoľko finále populárneho seriálu malo byť pôvodne predstavené v podobe plnohodnotnej ôsmej série, ku ktorému už bol hotový aj scenár.

TMDB

Showtime však vo februári minulého roka seriál náhle zrušil, čím dokonale zaskočil nielen fanúšikov, ale tiež jeho tvorcov, ktorí počítali ešte s finálnou ôsmou sériou. Po negatívnych ohlasoch fanúšikov sa spoločnosť rozhodla pristúpiť ku kompromisu a privolila plnohodnotne uzavrieť príbeh Raya Donovana v podobe celovečerného filmu.

Premiéra je naplánovaná na 14. januára budúceho roka, oficiálnou cestou si ho u nás však pravdepodobne nepozrieš. Seriál síce v minulosti ponúkalo HBO GO, Showtime ale u nás počas budúceho roka chystá spustenie svojej vlastnej streamovacej služby SkyShowtime a svoj obsah si šetrí práve sem.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú