Fanúšikovia komediálnych klasík majú dôvod na radosť. Dlho očakávané pokračovanie Policajt z Beverly Hills sa konečne pohlo dopredu a stane sa realitou. Film bude dostupný exkluzívne na Netflixe a ako informuje Slashfilm, uvidíš v ňom viacero známych postáv.

Policajt z Beverly Hills 4 sa v týchto dňoch konečne začína nakrúcať. Pokračovanie síce bolo potvrdené už roky dozadu, pandemické opatrenia však urobili svoje.

Axel Foley sa nakoniec s istotou vráti, a to s atraktívnou hereckou posilou v podobe herca Josepha Gordon-Levitta, známeho napríklad z Inception. Návrat do svojej ikonickej role potvrdil aj Eddie Murphy, bez ktorého by pokračovanie ikonickej komediálnej série nemalo žiadny zmysel.

To, že tvorcovia v chystanej akčnej komédii stavia na nostalgiu, dokazuje aj ďalšia dvojica mien, ktorá sa s filmom spája. V novinke by sa mali objaviť aj najsilnejšie vedľajšie postavy – Foleyho partnera William „Billy“ Rosewooda (Judge Reinhold) a jeho nadriadený seržant John Taggart (John Ashton).

TMDB

Posledný návrat Axela Foleyho

Nový film ponesie názov Beverly Hills Cop: Axel Foley a poznáme už aj jeho hlavnú zápletku. Večne usmiaty policajt s nekonvenčnými metódami Axel Foley sa v pokračovaní vráti ku svojmu poslednému prípadu po tom, čo mu zavolá starý priateľ.

Ten Foleyho varuje, že jeho dcéra Jane, s ktorou sa hlavný hrdina odcudzil, môže byť v nebezpečenstve. Axel pri riešení problému spája sily s novým detektívom a vstupuje do sveta drogových kartelov, ktorých moc siaha až do policajného zboru Beverly Hills.

Eddie Murphy v krátkom čase oživí už druhú zo svojich známych hereckých rolí. Minulý rok sa Murphy vrátil aj v komédii Cesta do Ameriky 2, ktorú odkúpil Amazon pre svoju službu Prime Video. Dúfajme však, že v prípade nového Policajta z Beverly Hills to po stránke humoru a celkovej kvality dopadne výrazne lepšie.

TMDB

Nový Policajt z Beverly Hills zatiaľ nemá stanovený dátum premiéry. S nakrúcaním sa má skončiť do konca roka, nasledovať budú dodatočné práce.

Pri optimistickom scenári by sme tak mohli rátať s premiérou na Netflixe v druhej polovici budúceho roka, prípadne začiatkom roka 2024.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP