banner-mi-pad-2
Prvé zariadenie so Snapdragonom 820 máme už oficiálne predstavené v podobe LeTV Le Max Pro. Potvrdené máme aj to, že nová vlajková loď od Xiaomi bude tiež vybavená týmto procesorom. Na webovej stránke benchmarkovej aplikácie Geekbench sa teraz objavilo ďalšie zariadenie, ktoré by mohlo prísť už s vylepšenou verziou Snapdragonu 820.

[/blockquote]

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Zariadenie s čudným názvom RAIN RAIN A3000 nám bohužiaľ neprezrádza nič o tom, o aký smartón a od akého výrobcu by sa malo jednať. Zaujímavé pre nás však je, že neznáme zariadenie by malo mať pod kapotou najnovšiu verziu Snapdragonu 820. Ako môžeme vidieť na screenshote nižšie, v riadku „Processor ID“ je naozaj uvedené, že sa jedná o druhú revíziu spomínaného procesoru. Výsledok nám ešte prezrádza, že zariadenie by malo byť vybavené 4 GB RAM a najnovším Androidom 6.0 Marshallow.

geekbench rain rain
Výsledky testov sú porovnateľné so zariadením od Xiaomi a LeTV. Pre porovnanie, toto zariadenie skórovalo v teste jedného jadra výsledkom 2287, resp. 5115 v multi-core teste. Xiaomi gemini (Mi5) sa pochvaľuje výsledkom 2238 v teste jedného jadra a 5174 v multi-core teste.

geekbench gemini
O aký smartfón by sa mohlo jednať? Do úvahy pripadá vlajková loď od juhokórejského giganta Samsung, nakoľko použitie tohto procesoru v Galaxy S7 by nebolo žiadnym prekvapením. Aj keď výrobcu tohto zariadenia nepoznáme, v najbližších dňoch očakávame vlnu ďalších informácií, o ktorých vás samozrejme budeme hneď informovať.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú