banner-redmi-note2
Xiaomi Mi4c sa tesne pred predstavením ukazuje skoro vo svojej plnej kráse. Oficiálne predstavenie je tu čo nevidieť, presnejšie sa tak stane 22. septembra. Dovtedy môžeme očakávať, že verejnosť bude zásobovaná novými informáciami skoro každý deň.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Poďme si teda bližšie priblížiť, čo môžeme od novinky očakávať. Prednú stranu bude tvoriť 5-palcový displej s FullHD rozlíšením, ktorý by mal opäť patriť medzi špičku. Výkon zabezpečí 6-jadrový procesor Snapdragon 808 od Qualcommu. Operačná pamäť má dve rozdielne kapacity, 2 a 3 GB. Podobne je na tom aj interné úložisko, ktoré ponúkne 16 alebo 64 GB. Zvyšok výbavy zahŕňa 3120 mAh batériu, 13 MPx hlavný fotoaparát a 5 MPx predný fotoaparát. Obrázok nižšie potvrdzuje použitie nového typu napájacieho konektora USB Type-C, ktorý napríklad môžeme nájsť aj v OnePlus 2. Či sa bude jednať o pomalší USB Type-C 2.0 alebo rýchlejší 3.0 zatiaľ známe nie je.

mi4c
Nesmieme vynechať ani slávnu nadstavbu MIUI 7, ktorá bude v prípade Xiaomi Mi4c založená na Androide 5.1.1. Čínska cena sa bude pohybovať od 180 € až do 210 € v závislosti od verzie. Ešte raz pripomíname, predstavenie sa bude konať 22. septembra.

mi-5-packaging

Zdroj: Androidheadlines.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP