banner-honor-8
Ak sa už neviete dočkať novej aktualizácie na Android 7.0 Nougat pre váš Huawei Mate 8, máme pre vás vynikajúcu správu. Na internete sa objavili informácie, že si update môžete stiahnuť a nainštalovať, aj keď pomerne zložitou cestou. Jeden z vlastníkov smartfónu našiel a zdieľal aktualizáciu na fóre XDA, vďaka čomu je update prístupný pre širšiu verejnosť.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Príspevok pochádza od používateľa somboons, ktorý tvrdí, že aktualizačný balík našiel na Huawei serveroch. Hneď po tom sa oň aj podelil a potešil tak vlastníkov zariadenia. Vďaka jeho inštrukciám by ste mali byť schopní rozbehnúť Android 7.0 Nougat na vašom Mate 8 už dnes. Majte ale na vedomí, že toto nie je oficiálna aktualizácia, čo znamená, že celý proces robíte na vlastné riziko!

Huawei Mate 8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

huawei-mate-8-review-aa-14-of-34-840x473

Ak však nemáte v pláne riskovať a zahrávať sa s inštaláciou, no aj tak chcete vidieť, ako beží Nougat na spomínanom smartfóne, máme pre vás ďalšiu možnosť. Vo videu nižšie môžete vidieť ako funguje a vyzerá aktualizácia s nadstavbou EMUI 5.0. V každom prípade, Huawei zatiaľ nezverejnil ďalšie informácie o tom, kedy oficiálne vypustí klasickú OTA aktualizáciu.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
100%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Jakub Duchoň
Som veľkým fanúšikom smartfónov a IT technológií, mimo toho rád cestujem, čítam knihy a počúvam dobrú hudbu. Najviac zo všetkého však milujem futbal, ktorému sa venujem už 12 rokov.