banner-honor-8
Ak sa už neviete dočkať novej aktualizácie na Android 7.0 Nougat pre váš Huawei Mate 8, máme pre vás vynikajúcu správu. Na internete sa objavili informácie, že si update môžete stiahnuť a nainštalovať, aj keď pomerne zložitou cestou. Jeden z vlastníkov smartfónu našiel a zdieľal aktualizáciu na fóre XDA, vďaka čomu je update prístupný pre širšiu verejnosť.

Príspevok pochádza od používateľa somboons, ktorý tvrdí, že aktualizačný balík našiel na Huawei serveroch. Hneď po tom sa oň aj podelil a potešil tak vlastníkov zariadenia. Vďaka jeho inštrukciám by ste mali byť schopní rozbehnúť Android 7.0 Nougat na vašom Mate 8 už dnes. Majte ale na vedomí, že toto nie je oficiálna aktualizácia, čo znamená, že celý proces robíte na vlastné riziko!

Huawei Mate 8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

huawei-mate-8-review-aa-14-of-34-840x473

Ak však nemáte v pláne riskovať a zahrávať sa s inštaláciou, no aj tak chcete vidieť, ako beží Nougat na spomínanom smartfóne, máme pre vás ďalšiu možnosť. Vo videu nižšie môžete vidieť ako funguje a vyzerá aktualizácia s nadstavbou EMUI 5.0. V každom prípade, Huawei zatiaľ nezverejnil ďalšie informácie o tom, kedy oficiálne vypustí klasickú OTA aktualizáciu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP