banner-mi-band-2Spoločnosť Xiaomi nie je vo svete známa len ako výrobca perfektných smartfónov. Túto spoločnosť preslávili aj inteligentné gadgety určené do domácnosti a k úspechu tohto giganta nemalou časťou prispeli aj náramky Mi Band. Po predstavení novej generácie tohto fitness trackeru, sa čo nevidieť dočkáme aj plnohodnotných smart hodiniek.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Mi Band 2 taktiež disponuje funkciami zobrazovania času spolu s údajmi o srdcovom tepe, prejdených krokoch a stave batérie vďaka kvalitnému OLED displeju. To je na fitness tracker za približne 35 € naozaj skvelé, no stále to nie sú plnohodnotné smart hodinky, ktoré od Xiaomi očakávame už poriadne dlho. Čakanie sa však pomaly, ale isto chýli ku koncu. Naznačuje to aj náčrt, ktorý sa nám ukázal po úplne prvý raz. Je pravdou, že sa nejedná o skutočnú a reálnu fotografiu, ktorá by detailne ukazovala vzhľad nových hodiniek, no aj tak nám to dáva celkom jasnú predstavu o tom, čo môžme od Xiaomi Mi Watch očakávať. Na dizajne svojich produktov si dáva Xiaomi naozaj záležať a inak tomu nebude zrejme ani v tomto prípade.

Xiaomi Mi Band 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


imageedit_1_4804565239

Xiaomi Mi Watch budú klasického okrúhleho tvaru. Logo „Mi“ sa nachádza na vrchnej časti hodiniek a z pravého profilu vystupujú dve hardvérové tlačidlá. Je však veľmi pravdepodobné, že sa reálny vzhľad hodiniek môže od tohto náčrtu mierne líšiť. Základný tvar však s najväčšou pravdepodobnosťou zostane práve taký, ako ho vidíme na náčrte.

xiaomi-smart-watch

Displej nie je úplne okrúhly a na spodnej časti je predelený pruhom. To by mohlo naznačovať, že displej bude riešený podobne, ako v prípade Moto 360. Veríme však, že Xiaomi dokáže vyriešiť zobrazovací panel aj bez tohto neželaného odobratia z displeja. Oficiálne predstavenie by sa vraj malo konať niekedy v septembri. Stále nám teda zostáva zopár mesiacov do predstavenia a je isté, že sa dovtedy dočkáme množstva ďalších únikov a obrázkov.

[tip color=“white“]TIP: Xiaomi Mi Smartwatch budú predstavené čoskoro, tvrdí analytik [/tip]

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom