banner-redmi-3
Neubehne deň, v priebehu ktorého by sme nepočuli informácie o očakávanej vlakovej lodi od čínskeho giganta Xiaomi. Včera sme informovali, že Xiaomi Mi5 by mohlo byť konečne predstavené o necelý mesiac, t.j. po čínskom Novom roku, konkrétne 22. februára.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Novinku bude takmer s určitosťou poháňať najnovší Snapdragon 820, no dizajn zariadenie je stále zahalený rúškom tajomstva. Po mnohých rendroch sme usúdili, že bude obsahovať domáce tlačidlo, v ktorom bude integrovaný senzor na odtlačky prstov.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Xiaomi Mi5
Nie tak dávno sa na internete objavila údajná fotografia Xiaomi Mi5 v čiernej verzii. Kvalita fotografie však nebola najlepšia. Najnovšia fotografia, na ktorej má byť údajne nová Mi5 v bielej verzii ukazuje, že zariadenie bude pravdepodobne využívať 2.5D zakrivený displej. Fotka podporuje naše dohady, že zariadenie bude v minimálne dvoch farebných variáciách, v čiernej a bielej. Na fotografii je zreteľná značka Xiaomi, takže skutočne by mohlo ísť o novú vlajkovú loď.

xiaomi-mi5-uniknuta-foto-2

Už skôr sme na internete narazili na fotografiu nabíjacieho adaptéra Xiaomi Mi5. Tá odhalila, že smartfón príde skutočne s podporou najnovšej technológie Quick Charge 3.0.

Xiaomi-Mi-5-charging
Informácie o cene stále kolíšu. Najprv bola odhadovaná cenovka zariadenia vyššia ako 480€, neskôr  sa ju vraj podarilo spoločnosti stlačiť na úroveň 330€. Predstavenie je každým dňom bližšie, a preto budú informácií pribúdať.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP