banner-oneplus-3
To, že spoločnosť predstavila OnePlus 3T a zrušila oficiálny predaj OnePlus 3 spôsobilo majiteľom „staršej“ verzie obavy, že ich bude výrobca pri aktualizáciách zanedbávať. Výrobca však potvrdil, že obe verzie dostanú update na Android Nougat spoločne a OnePlus 3 dostane každý update, ktorý obdrží aj jeho vylepšená verzia.

Aj keď 3-ka bola predstavená o šesť mesiacov skôr ako jej nástupca, aktualizácie bude dostávať dovtedy, dokedy ich bude prijímať 3T-čko. Pre vlastníkov „staršieho“ modelu to je naozaj skvelá správa a nemusia sa obávať o osud svojho smartfónu.

oneplus-3-update-840x473

Na druhú stranu je však ťažké predvídať, dokedy budú zariadenia dostávať aktualizácie, a ktorá verzia Androidu pre nich bude tá posledná. Softvér bol pre spoločnosť stále problémom, no nie po stránke kvality, ale dochvíľnosťou pri uvoľňovaní. V tejto oblasti si, bohužiaľ, OnePlus poškvrnil svoju povesť. No vyzerá to tak, že čínsky výrobca sa chce polepšiť a napraviť si u fanúšikov svoju reputáciu. Dúfajme teda, že svoje slovo dodrží a aktualizácie budú prichádzať na čas.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP