UMi Zero 2: Virtuálna realita je bližšie než sa zdá

banner-umi-iron
Ubehlo už pár mesiacov od doby, kedy bol predstavený prvý smartfón vo virtuálnej realite. Pre tých, ktorí to nepostrehli, išlo o OnePlus 2, ktorý sme mali príležitosť v našej redakcií, poriadne otestovať.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

UMi však pri svojej novej vlajkovej lodi nechce zaspať dobu a pripravuje predstavenie UMi Zero 2 vo virtuálnej realite. Naznačuje to 7. z 9 teaserov, ktorý bol zverejnený na Facebookovej stránke UMi Official. Finálna podoba UMi Zero 2 ešte stále nie je známa, rovnako ako aj prítomnosť druhého e-ink displeja, ktorý bolo možné spozorovať na 1. teaseri.

12186271_167677693578745_1319629250482696608_o
Na novom teaseri dominuje pravdepodobne veľká šošovka, podobná tej v Google Cardboard 3D okuliaroch. Okrem toho nad šošovkou nájdeme nadpis „It’s time to step up 3D“. Pod šošovkou nájdeme logo Google a UMi, čo ešte viac nasvedčuje predstaveniu cez Google Cardboard. Známych informácií je však iba veľmi veľmi málo, a aj tie, čo existujú, vzbudzujú ďalšie otázky. Podrobnú analýzu predchádzajúcich teaserov nájdete v tomto článku.

Aký je váš názor na UMi Zero 2 a virtuálnu realitu? Podeľte sa s nami o váš názor v komentároch.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]