banner-minote
Čakacia doba na nové teaseri ohľadom novej vlajkovej lodi od UMi sa začína znovu skracovať. Posledný teaser bol zverejnený pred 2,5 týždňami. Teraz UMi zverejnilo 6. z 9 teaserov. Nový teaser však vyvoláva veľa otázok.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Podľa nového teaseru príde UMi Zero 2 s rámčekom zo špeciálneho materiálu, ktorému sa hovorí aj Liquid Morphium. Jedná sa o zliatinu zinku, medi, hliníka, niklu a striebra. Hovorí sa však, že svojou vnútornou štruktúrou sa podobá viac na sklo než na kov. Vďaka tomu je vysoko pevná, dokonca pevnejšia než hliník, oceľ či titán. V mobilnom priemysle je to zatiaľ novinka.

umi_zero 2

Veľa otázok však vyvoláva zadná strana, ktorá je podľa teaseru pokrytá kožou. Tu prichádza na scénu otázka, kde je sľubovaný e-ink displej? Skutočnú odpoveď sa možno dozvieme o pár mesiacov na uverejnení, možno v nasledujúcom teasri. Je možné, že môžeme očakávať príchod rovno 2 zariadení, pretože na prvom teaseri bolo napísané pod displejom ZERO PRO. Viac informácií sa snáď dozvieme už čoskoro. Celý zoznam doterajších známych informácií o tomto smartfóne nájdete v predchádzajúcom článku o UMi Zero 2.

Zdroj: UMi Zero 2

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP