UMi Touch a UMi Rome X kúpite za neodolateľné ceny

banner-umi-iron

Spoločnosť UMi patrí do tej skupiny výrobcov, ktorá sa snaží predovšetkým zaujať cenou a tejto stratégii prispôsobuje takmer všetko. Veľa sa hovorí o smartfónoch UMi ako o jedných z najlepších v pomere cena/ výkon. Ponuka e-shopu Everbuying.net túto filozofiu ešte viac umocňuje. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

V ponuke je dvojica smartfónov, a to nádherný UMi Touch a low-end menom UMi Rome X. Obidve zariadenia sú skvelou kúpou, no poďme si ich trochu viac priblížiť. Začneme pomerne mladým členom bohatej rodiny spoločnosti. UMi Touch si zakladá predovšetkým na vzhľade, ktorý kombinuje luxusné hliníkové prevedenie a efektné 2.5D zahnutie okolo celého displeja. Nie je to však len vzhľad, ktorý robí model Touch takým výnimočným. Výrobca do smartfónu „nasúkal“ 5,5-palcový FullHD displej, procesor MediaTek MT6753, ktorý pravdepodobne dostane slávnu alternatívnu ROM CyanogenMOD 13, 3 GB RAM, 16 GB rozšíriteľné úložisko, 13 MPx Sony IMX328 fotoaparát a nesmieme zabúdať ani na najnovší Android 6.0 Marshmallow.

UMI TOUCH môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


umi-touch-cm13-2
Čo by to bol za kvalitný smartfón, keby nepodporoval moderné 4G mobilné pripojenie. UMi Touch teda disponuje aj s kompletnou škálou 4G frekvencií a samozrejme aj DualSIM podporou. Páči sa vám táto kombinácia výbavy? Za tento kus nadupaného smartfónu zaplatíte v e-shope Everbuying.net len 123 €. Cena platí do 28. apríla.

Kúpiť UMi Touch za 123 €

Druhou ponukou určite potešíme všetkých zástancov úplne základných smartfónov, takpovediac low-endov. UMi Rome X je na trhu už nejaký ten piatok a zaujalo veľmi veľa zákazníkov po celom svete. Opäť sa spoločnosť pohrala s dizajnom a smartfón ponúka ozajstné črty vlajkových lodí. Najviac si to môžeme všimnúť na elegantnej zadnej strane, ktorá je zahnutá. Šasi modelu Rome ja vyrobené z kvalitného hliníka. Na prednej strane operuje 5,5-palcový zobrazovací panel s HD rozlíšením a 2.5D zahnutím.

umi-rome-x-akcia

Nájdeme tu taktiež procesor MediaTek MT6580, 1 GB RAM, 8 GB interné úložisko rozšíriteľné o microSD karty, 13 MPx hlavný Sony IMX135 fotoaparát, 2 MPx predný fotoaparát, Android 5.1 Lollipop a DualSIM funkcionalitu. Bohužiaľ, LTE by sme tu hľadali márne a vystačiť si musíme s plným 2G alebo 3G pripojením. Doslova neuveriteľnou vlastnosťou je však akciová cena, ktorá nepresahuje ani hranicu 60 € a UMi Rome X môže byť váš už za 58 €. Akcia opäť platí do 28. apríla, no skladové zásoby sú pre oba modely limitované.

Kúpiť UMi Rome X za 58 €

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.