UMi Super príde v špeciálnej edícii pri príležitosti Majstrovstiev Európy vo futbale EURO 2016

banner-umi-superVlajková loď UMi, UMi Super, si zaslúži našu plnohodnotnú pozornosť, nakoľko tento výrobca dokázal na trh priniesť jedno parádne zariadenie s množstvom lákavých vlastností. Spoločnosť sa rozhodla nasadiť masívnu kampaň po celom svete a využila aj prebiehajúce Majstrovstvá Európy vo futbale, ktoré sa odohrávajú vo Francúzsku. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Model Super sa teda dočkal špeciálnej limitovanej edície EURO 2016, ktorá je exkluzívna novým farebným prevedením. Smartfón je možné kúpiť v nevídanej modrej farbe, ktorá vyzerá fantasticky a futbalový fanúšikovia by si nemali nechať ujsť túto ponuku. Ktovie, možno sa dočkáme aj priameho sponzorského daru od UMi pre celý víťazný tím.

UMI Super môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Umi_2-1

Podrobné špecifikácie si už nebudeme opakovať a všetko sa dozviete v našich detailnejších článkoch. Zatiaľ presne nevieme, kedy sa bude dať táto verzia UMi Super kúpiť, no pravdepodobne bude veľmi rýchlo vypredaná a fanúšikovia sa o ňu doslova pobijú.

Zdroj: Gizchina

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]