UMi Super oficiálne: MediaTek Helio P10, 4 GB RAM, 4000 mAh batéria a plnohodnotné LTE

banner-redmi3pro
O pripravovanom počine spoločnosti UMi, o UMi Super, sa viedli dlhé špekulácie, ktoré sa neustále menili a ani do poslednej chvíle sme nevedeli, čo všetko máme od novinky očakávať. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

UMi však dnes dalo všetkým pochybnostiam definitívny koniec a predstavil novú vlajkovú loď, ktorá sa bude snažiť zaujať svetových zákazníkov. Naskytá sa teda jedna závažná otázka. Disponuje nový UMi Super dostatočne dobrou výbavou a dokáže poraziť stálice čínskeho smartfónového priemyslu? Poďme však pekne po poradí. Spoločnosť pri príležitosti predstavenie spustila zaujímavý marketingový plán. Prípadný záujemca môže získať 61 € kupón k predobjednávke a môže si ho uplatniť cez tradičných predajcov, ktorí doručujú do celého sveta.

UMI TOUCH môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


overview_02 (Small)
UMi Super prichádza s krásnou kovovou konštrukciou, do ktorej je zasadený 5,5-palcový IPS FullHD displej od výrobcu Sharp. K ladných krivkám dopomáha aj luxusné 2.5D zahnutie. Rýchly snímač odtlačkov prstov si svoje miesto našiel na zadnej strane pod šošovkou hlavného fotoaparátu. Na ľavej strane sa nachádza takzvané tlačidlo „Smart“, ktoré môže slúžiť ako spúšť fotoaparátu alebo ako rýchla skratka pre spustenie rozličných aplikácií. Fanúšikovia taktiež ocenia veľmi pekné farebné prevedenia- zlatú, šedú a striebornú. Výkon pre novinku bude obstarávať procesor strednej triedy MediaTek Helio P10, 4 GB RAM pamäte (moduly sú od Samsungu) a 32 GB interné úložisko s možnosťou dodatočného rozšírenia cez microSD karty. Túto výbavu napája nadpriemerne veľká 4000 mAh batéria, ktorá navyše podporuje aj rýchlonabíjanie PE+ s výstupmi 2.5 A/ 1.67 A (5/7/9 V) a 1.25 A pri napätí 12 V. UMi Super skrýva na spodnej strane nový konektor USB typu-C.

umi-super-oficialne

Pomyselným spojovacím mostom medzi hardvérom a softvérom sa stal najnovší Android 6.0 Marshmallow v „čistej“ forme. Samozrejme, nesmie chýbať ani preklad do väčšiny medzinárodných jazykov a plnohodnotné zakomponovanie Google služieb. Vzadu si svoje stabilné miesto vydobyl 13 MPx hlavný fotoaparát a jedná sa o snímač od Panasonicu. Predný fotoaparát ponúka 5 MPx rozlíšenie a jedná sa o čip Galaxy Core GC5005. UMi do svojho high-endu tradične zakomponovalo aj DualSIM s plnohodnotným 4G mobilným pripojením.

umi-super-oficialne(4)
Novinka je teda akousi kombináciou komponentov od najväčších svetových výrobcov podstatného hardvéru do smartfónov a o kvalitu sa určite nebudeme musieť báť. UMi Super vstúpi do predpredaja 23. mája a k majiteľom bude postupne odosielaný už od 31. mája. Predpredajová cena tohto zaujímavého smartfónu bola stanovená na 218 €.

umi-super-oficiálne(3)

umi-super-oficialne(5)

umi-super-oficialne(6)

umi-super-bateria

Zdroj: UMi

Pošli nám TIP na článokNovinky