UMi Super príde aj vo verzii „Edge“ so 6 GB RAM a Androidom N

banner-mi5-pro
UMi dnes zverejnilo reálnu fotografiu svojho pripravovaného smartfónu UMi Super Edge. Oproti modelu bez prívlastku „Edge“ ponúkne väčšiu kapacitu operačnej pamäte, duálny fotoaparát, zakrivený Super AMOLED displej a pripravovaný Android N (7.0).

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Smartfón bude vybavený, podobne ako UMi Zero, Super AMOLED displejom, no bez rámikov a so zakrivením. Podľa uniknutého obrázku však môžeme usúdiť, že sa nebude jednať o zakrivenie podobnému ako má napríklad Samsung Galaxy S7 Edge. Pripravovaná novinka podľa všetkého ponúkne až 6 GB RAM, kovové telo, Android N (7.0), USB Type-C a bezrámikový AMOLED displej, pričom UMi ho plánuje predávať za cenu okolo 270 €.

UMI TOUCH môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Jeho predstavenie však neočakávame minimálne do konca leta, keďže finálna verzia Androidu N ešte nebola uvoľnená. Ak sa vám na UMi Super Edge nechce čakať a mali by ste záujem o model bez označenia „Edge“, môžete naň teraz získať kupón v hodnote 70 dolárov prihlásením sa na tomto odkaze. Predobjednávky začínajú už zajtra o 11:00 nášho času a UMi Super vás s kupónom vyjde len na výborných 160 €.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.