banner-umi-super
Po veľkom úspechu smartfónu UMi Super plánuje výrobca rozšíriť túto sériu o nový smartfón s prívlastkom Edge. O ňom sme písali už dávnejšie, no dnes sme sa dočkali zopár nových informácií a novej fotografie zariadenia.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ako už meno smartfónu napovedá, s rámikmi okolo displeja to nebude ako zvyčajne. 5.5-palcový Super AMOLED displej tak môže byť buď zakrivený, poprípade „len“ bezrámikový. Nebolo by tiež na škodu, keby výrobca k bezrámikovému displeju pridal zopár špeciálnych funkcií a neostal by nevyužitý. Procesor očakávaného smartfónu nebol známy a nemení sa to ani dnes. Očakávame však, že Egde verzia bude vybavená výkonnejším procesorom ako UMi Super. Je to viac než pravdepodobné, keďže predstavenie smartfónu sa očakáva až v treťom štvrťroku 2016, kedy by mohli ceny výkonnejších procesorov klesnúť.

UMI Super môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


UMi-Super-Edge nahlad2
Z dávnejšie uniknutých informácií sme sa dozvedeli o prítomnosti až 6 GB operačnej pamäte, kovového tela, USB type-C konektora a zatiaľ nevydaného Androidu Nougat (7.0). Hovorilo sa tiež o cene okolo 270 €, no dnešné informácie už hovoria o cene nižšej ako 225 €, čo je určite výborná správa. Situáciu okolo UMi Super Edge budeme aj naďalej sledovať a o novinkách vás budeme informovať.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom