banner-umi-super
MediaTek Helio P10 pozná snáď každý a jedná sa o jeden z najúspešnejších procesorov v strednej až strednej nižšej triede. Tento rok ho využíva množstvo výrobcov, ktorí chcú udržať výrobné náklady nízko, no zároveň ponúknuť dostatočný výkon pre svoje smartfóny. Rovnakým smerom sa vydalo aj UMi s úspešnými modelmi Super a Plus.  

Výrobcovi sa Helio P10-ka zapáčila natoľko, že nadchádzajúca generácia, MediaTek Helio P20, už má premiérového zákazníka. Stane sa ním UMi Plus Extreme s výborným pomerom ceny a výkonu. Hlavnou novinkou Helia P20 je zvýšenie pracovných frekvencií všetkých ôsmich jadier na 2,3 GHz. Grafickým akcelerátorom bude Mali-T880 MP12 s taktom 900 MHz. Oproti predchodcovi ponúkne 25 % nárast výkonnosti.

UMi Super môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

umi-plus-extreme-info-2-medium

Nový procesor taktiež podporuje prehrávanie a nahrávanie 4K videa, pričom zlepšené boli aj fotografické vlastnosti, ktoré teraz zvládnu až 24 MPx snímače alebo 13 + 13 MPx duálny fotoaparát. Procesor je vyrobený modernou 16 nm FinFET technológiou, ktorá značí zníženú spotrebu energie pri zachovaní oveľa vyššieho výkonu.

umi-plus-extreme-info-3-medium

Podľa údajov z oficiálnej Facebookovej stránky UMi, model Plus Extreme bude teda vybavený MediaTekom Helio P20, až 6 GB LPDDR4 RAM pamäťou, 64 GB úložiskom a najnovším Androidom 7.0 Nougat. Očakávaná cenovka je okolo 267 €.

TIP: UMi chystá pre svojich fanúšikov vianočný darček. Dostanú najnovší Android 7.0 Nougat

umi-plus-extreme-info-5-medium

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom