banner-umi-super
Pred niekoľkými dňami sme vás informovali o predstavení vylepšenej verzie smartfónu UMi Plus, o modeli Plus E. Už 23. novembra bude k dispozícii za zvýhodnenú predpredajovú cenu 180 €, pričom neskôr cena narastie na 244 €. 

Výrobca uviedol nové farebné prevedenie pod označením „Onyx Black“. Jedná sa o veľmi elegantné a atraktívne prevedenie, ktoré je vyrábané rovnakým spôsobom ako matný iPhone 7. Hlboká matná povrchová úprava je zároveň aj odolná voči poškriabaniu. UMi Plus E prišiel ako prvý smartfón na svete s procesorom MediaTek Helio P20, ktorému sekunduje gigantická 6 GB operačná pamäť RAM a 64 GB úložisko, ktoré je možné rozšíriť o ďalších 256 GB pomocou microSD kariet.

UMi Super môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

umi-plus-e-onyx-black-1

UMi Plus E oficiálne: Procesor MediaTek Helio P20, 6 GB RAM a nádherný dizajn

Zobrazovacou jednotkou sa stal 5,5-palcový FullHD displej od Sharpu. Hlavný fotoaparát disponuje 13 MPx snímačom s PDAF zaostrovaním od spoločnosti Samsung a o výdrž sa postará nadpriemerná 4000 mAh batéria. Záujemcovia o tento smartfón sa teda odteraz budú môcť rozhodnúť aj pre toto veľmi luxusné matné čierne prevedenie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP