banner-mi5-pro
Len včera sme vás informovali o tom, že smartfón Xiaomi Mi5 suverénne ovládol predaje na čínskom trhu. Tento smartfón prišiel s prepracovaným dizajnom, ktorý zahŕňa 3D zahnutie zadnej strany a fotoaparát umiestnený v ľavom hornom rohu. UMi sa zrejme trošku inšpirovalo týmto bestsellerom, keďže ich najnovší počin sa na Mi5-ku náramne podobá.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoločnosť UMi sa, „bohužiaľ“, inšpirovala iba z dizajnovej stránky smartfónu od Xiaomi a špecifikácie sa nezhodujú vôbec. Navyše, UMi London bude patriť medzi zariadenia najnižšej triedy a svojimi špecifikáciami rozhodne neohúri. Aj napriek slabším špecifikáciám bude tento smartfón minimálne v jednom aspekte lepší ako Mi5-ka. Tým hlavným aspektom je odolnosť. Za tú môže byť smartfón vďačný technológii, ktorú vytvorila samotná spoločnosť UMi. Jej názov je Dual Glass Twin-Shield a zabezpečuje zvýšenú odolnosť pomocou kombinácie dvojitého T2X-1 tvrdeného skla spolu s dvojitou 3M penovou páskou. Bude zaujímavé vidieť, aký vysoký stupeň ochrany pred rozbitím displeja reálne dodá smartfónu táto nová technológia.

UMI Super môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Umi London3
Menej zaujímavý však bude už spomínaný hardvér. Na zobrazovanie obsahu poslúži 5-palcový IPS displej s HD rozlíšením. Srdcom UMi London bude 4-jadrový procesor MT6580, ktorému bude robiť spoločnosť RAM-ka o veľkosti 1 GB. Zariadenie ďalej dostane do vienka 8 GB interné úložisko, hlavný 8 MPx fotoaparát od Sony, 2 MPx prednú kameru, 2050 mAh batériu a najnovší Android 6.0 Marshmallow. Smartfón príde s kovovou unibody konštrukciou. Cena bude aj vzhľadom na špecifikácie naozaj nízka. UMi London bude po prepočte stáť zhruba 62 € a dostupné budú 3 farebné verzie. Pre viac informácii si môžete pozrieť tento link.

UMi LondonUmi LondonUmi London1LONDON-OVERVIEW_04

Zdroj: UMidigi.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom