UMi London je zariadenie, ktoré sa nápadne podobá na vlajkovú loď spoločnosti Xiaomi

Teraz čítate
UMi London je zariadenie, ktoré sa nápadne podobá na vlajkovú loď spoločnosti Xiaomi

banner-mi5-pro
Len včera sme vás informovali o tom, že smartfón Xiaomi Mi5 suverénne ovládol predaje na čínskom trhu. Tento smartfón prišiel s prepracovaným dizajnom, ktorý zahŕňa 3D zahnutie zadnej strany a fotoaparát umiestnený v ľavom hornom rohu. UMi sa zrejme trošku inšpirovalo týmto bestsellerom, keďže ich najnovší počin sa na Mi5-ku náramne podobá.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoločnosť UMi sa, „bohužiaľ“, inšpirovala iba z dizajnovej stránky smartfónu od Xiaomi a špecifikácie sa nezhodujú vôbec. Navyše, UMi London bude patriť medzi zariadenia najnižšej triedy a svojimi špecifikáciami rozhodne neohúri. Aj napriek slabším špecifikáciám bude tento smartfón minimálne v jednom aspekte lepší ako Mi5-ka. Tým hlavným aspektom je odolnosť. Za tú môže byť smartfón vďačný technológii, ktorú vytvorila samotná spoločnosť UMi. Jej názov je Dual Glass Twin-Shield a zabezpečuje zvýšenú odolnosť pomocou kombinácie dvojitého T2X-1 tvrdeného skla spolu s dvojitou 3M penovou páskou. Bude zaujímavé vidieť, aký vysoký stupeň ochrany pred rozbitím displeja reálne dodá smartfónu táto nová technológia.

UMI Super môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Umi London3
Menej zaujímavý však bude už spomínaný hardvér. Na zobrazovanie obsahu poslúži 5-palcový IPS displej s HD rozlíšením. Srdcom UMi London bude 4-jadrový procesor MT6580, ktorému bude robiť spoločnosť RAM-ka o veľkosti 1 GB. Zariadenie ďalej dostane do vienka 8 GB interné úložisko, hlavný 8 MPx fotoaparát od Sony, 2 MPx prednú kameru, 2050 mAh batériu a najnovší Android 6.0 Marshmallow. Smartfón príde s kovovou unibody konštrukciou. Cena bude aj vzhľadom na špecifikácie naozaj nízka. UMi London bude po prepočte stáť zhruba 62 € a dostupné budú 3 farebné verzie. Pre viac informácii si môžete pozrieť tento link.

UMi LondonUmi LondonUmi London1LONDON-OVERVIEW_04

Zdroj: UMidigi.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
50%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]
  • Martin Mihali

    Je to nepochybne zaujímavý kúsok a keby do neho dali aspoň 2 GB RAM-ky a 16 GB ROM, možno by som ho aj bral do zálohy.

  • Kubo102030

    Z pohľadu Xiaomi by som kludne podal žalobu na túto firmu… neviem či som niekedy videl „dokonalejší“ fake…

  • peterpan

    vzhladom elegan, vybavou total sracka, fail.. na umi super sa to ani nahodou nechyta.. inak UMI slusne ukradli xiaomi ich look,hanba jak traky, za toto by ich xiaomi malo dat na sud..