UMi Iron Pro aj v Rose Gold prevedení, prinesie tiež 3 typy zabezpečenia a nový foťák

banner-xiaomi-mi4c
Smartfón Umi Iron Pro by mal byť predstavený už budúci mesiac a postupne sa o ňom dozvedáme viac a viac informácií. Minule sme vás informovali o dizajne a parametroch smartfónu a dnes sa zvýšil počet farebných prevedení prichádzajúcej novinky.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Hlavné parametre nového UMi Iron Pro sú 5,5-palcový displej, 8-jadrový MediaTek MT6753, 3 GB RAM a 16 GB internej pamäte. Na týchto parametroch by nebolo nič zlé, no jeho predchodca ponúka takmer identické špecifikácie. V čom sa teda bude „Pro“ líšiť? Okrem nových farebných prevedení, ktoré teraz unikli, ponúkne UMi Iron Pro až 3 špeciálne typy zabezpečenia. To bude fungovať pomocou odtlačkov prstov, ako už sme zvyknutí, ďalej pomocou skenovania očí a nakoniec, pomocou hlasu. Samozrejme, v smartfóne máte k dispozícii aj klasické heslo či vzor. Smartfón, ktorý ponúka takto rozsiahle zabezpečenie tu doteraz pravdepodobne nebol, no je otázne, ako kvalitne budú spracované snímače očí a hlasu. Novinkou bude tiež USB Type-C konektor a vylepšený 13 MPx zadný fotoaparát, ktorý bude využívať známy Sony IMX214 snímač.

UMI Iron môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


umi-iron-pro-2

Čo sa týka farebných prevedení, k známemu čiernemu sa pridá Rose Gold (Ružovo zlaté) a strieborné. Špeciálne Rose Gold prevedenie za posledných pár mesiacov získalo obrovskú popularitu a aj preto čoraz častejšie niektorí výrobcovia ponúkajú svoje smartfón v tomto prevedení. Presný dátum predstavenia je stále neznámy, ale každým dňom sme k nemu bližšie. Cena nového UMi Iron Pro sa bude pohybovať okolo 190 €.

Zdroj: Gizmochina.com, Coolicool.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]