UMi Iron Pro prinesie snímač odtlačkov prstov na zadnej strane

Teraz čítate
UMi Iron Pro prinesie snímač odtlačkov prstov na zadnej strane

banner-mate-s
UMi Iron sa za krátky čas stal veľmi populárnym smartfónom, za čo vďačí najmä vynikajúcemu pomeru cena / výkon. Jeho nástupca, UMi Iron Pro, je už v prípravách a my vieme, aké novinky prinesie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

UMi Iron Pro príde s podobným dizajnom ako predchodca UMi Iron. Najväčšou dizajnovou zmenou je snímač odtlačkov prstov na zadnej strane. Okrem neho sa od seba smartfóny veľmi nelíšia. Veľké zmeny nenastanú ani vo vnútri zariadenia. UMi Iron Pro príde s rovnakým osemjadrovým MediaTek MT6753 procesorom, ako starší Iron. Ten sa podľa MediaTeku radí do mid-end kategórie. Zvyšné parametre zahŕňajú rovnaký 5,5-palcový FullHD displej, 3 GB RAM, 13 MPx zadný fotoaparát a očný skener zabudovaný v prednej kamere. Telo smartfónu by malo byť opäť vyrobené z kovu. Novinkou bude reverzibilný USB Type-C konektor.

umi-iron-pro-2
Cenu smartfónu a ani dátum predstavenia ešte neohlásili, no nový UMi Iron Pro môžeme očakávať ešte v tomto roku. Je veľká škoda, že „vylepšená“ verzia populárneho UMi Iron nepríde s populárnym Helio X10 alebo aspoň novým Helio P10 procesorom, ktorých výkon je na úplne inej úrovni ako výkon MT6753.

umi-iron-pro-3

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Denis Bryndza
Som študent strednej školy, študujem odbor informačné technológie a o mobilné zariadenia sa zaujímam viac ako dva roky. Okrem mobilných zariadení rád hrám hry na konzolách, PC, svojom smartfóne a rád počúvam hudbu.