UMi Iron Pro prinesie snímač odtlačkov prstov na zadnej strane

banner-mate-s
UMi Iron sa za krátky čas stal veľmi populárnym smartfónom, za čo vďačí najmä vynikajúcemu pomeru cena / výkon. Jeho nástupca, UMi Iron Pro, je už v prípravách a my vieme, aké novinky prinesie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

UMi Iron Pro príde s podobným dizajnom ako predchodca UMi Iron. Najväčšou dizajnovou zmenou je snímač odtlačkov prstov na zadnej strane. Okrem neho sa od seba smartfóny veľmi nelíšia. Veľké zmeny nenastanú ani vo vnútri zariadenia. UMi Iron Pro príde s rovnakým osemjadrovým MediaTek MT6753 procesorom, ako starší Iron. Ten sa podľa MediaTeku radí do mid-end kategórie. Zvyšné parametre zahŕňajú rovnaký 5,5-palcový FullHD displej, 3 GB RAM, 13 MPx zadný fotoaparát a očný skener zabudovaný v prednej kamere. Telo smartfónu by malo byť opäť vyrobené z kovu. Novinkou bude reverzibilný USB Type-C konektor.

umi-iron-pro-2
Cenu smartfónu a ani dátum predstavenia ešte neohlásili, no nový UMi Iron Pro môžeme očakávať ešte v tomto roku. Je veľká škoda, že „vylepšená“ verzia populárneho UMi Iron nepríde s populárnym Helio X10 alebo aspoň novým Helio P10 procesorom, ktorých výkon je na úplne inej úrovni ako výkon MT6753.

umi-iron-pro-3

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]