UMi Hammer S príde už budúci mesiac s cenou len 117 €

Odolný smartfón Hammer od UMi bol veľmi populárny, čomu pomohla jeho zvýšená odolnosť, rovnako ako aj nízka cena s dobrými špecifikáciami. Jeho nasledovník UMi Hammer S nebude výnimkou.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Včera UMi oficiálne zverejnilo časť špecifikácií pripravovaného zariadenia UMi Hammer S na Facebooku. Tieto špecifikácie sa zhodujú s tým, čo sme vám už priniesli minulý týždeň. Pre rekapituláciu, UMi Hammer S bude obsahovať nový obojstranný konektor USB typu C, okrem toho 5,5″ displej a na opačnej strane čítačka odtlačkov prstov. O výkon sa postará 64-bit 4-jadrový čipset Mediatek MT6735 a tiež 2 GB RAM spolu s 16 GB ROM.

UMI Iron môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Toto všetko dostanete iba za cenu 117 €. Uvedenie tohto smartfónu na trh by malo prebehnúť niekedy v Auguste tohto roku.

Zdroj: Facebook UMIOfficial

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]