Spoločnosť UMi sa tento rok rozbieha vo veľkom štýle a uvádza jedno zariadenie za druhým. Najnovším prírastkom je model s označením Hammer S, ktorý by mal byť vylepšenou verziou klasického UMi Hammer.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

UMi Hammer S príde s najnovším konektorom USB Type-C. Táto informácia bola potvrdená na oficiálnom Facebookovom profile spoločnosti. Nový USB Type-C sa pomaly udomácňuje v popredných zariadeniach najväčších výrobcov. Výborným príkladom je LeTV One, ktorý sme mali možnosť otestovať aj my. Ďalším prírastkom do rodiny zariadení s týmto novým typom konektora bude aj OnePlus 2.

UMi Hammer S bude disponovať výbavou, ktorá spadá skôr do kategórie vlajkových lodí. Bližšie informácie budú uverejnené nasledujúce týždne a padnúť by mala aj zmienka o cene tejto novinky.

Aktualizované (15.7. 19:05)

Pripravovaný UMi Hammer S zaradil do ponuky e-shop Coolicool.com, pričom zverejnil väčšinu špecifikácií a novú fotografiu tohto smartfónu. UMi Hammer S na trh pravdepodobne príde s 5,5″ HD displejom, štvorjadrovým MediaTek MT6735 procesorom s taktom 1,2 GHz a 64-bitovou architektúrou, 2 GB RAM, 16 GB vnútornou pamäťou rozšíriteľnou pomocou microSD kariet, 13 MPx zadným a 2 MPx predným fotoaparátom, 3200 mAh batériou, Androidom 5.1 a podporou 4G LTE sietí s pásmami B3, B7 a B20, čo znamená, že rýchly 4G internet by mal na tomto smartfóne fungovať aj u nás.

umi-hammer-s

Nový UMi Hammer S by mal taktiež podporovať DualSIM a ako môžeme vidieť na obrázku, jeho konštrukcia bude tvorená kovovým rámom a pravdepodobne zadným panelom so skla, ktorý je zakrivený. Obrázok opäť potvrdzuje USB Type-C konektor. Cena zatiaľ zverejnená nebola.

Zdroj: Gizchina.com, Coolicool.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP