Umi Emax je nový smartfón spoločnosti Umi, ktorá u nás nie je veľmi známa. Tento smartfón však ponúka veľmi zaujímavé špecifikácie a vďaka zľave, ktorá sa začne o pár hodín, aj veľmi zaujímavú cenu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Asi najzaujímavejším prvkom Umi Emax je jeho batéria, ktorá má kapacitu až 3780 mAh. Smartfón pritom dokáže nabíjať iné zariadenia, takže môže slúžiť aj ako „externá nabíjačka“. Okrem batérie s veľkou kapacitou smartfón zaujme aj cenou. E-shop Coolicool.com o 13:00 nášho času spúšťa akciu na tento smartfón, v ktorej ho kúpite až o 35 % lacnejšie. Výsledná cena bude necelých 104 eur! Ak vás ponuka zaujala a smartfón si chcete zakúpiť, mali by ste tak spraviť čo najrýchlejšie, keďže zľavnených kusov je málo a míňajú sa rýchlo. Plná cena Umi Emax je 160 €.

Čo sa týka ostatných špecifikácií, Umi Emax prichádza s 5.5″ OGS displejom s FullHD rozlíšením, osemjadrovým procesorom MediaTek MT6752 s taktom 1,7 GHz, 2 GB RAM, 16 GB vnútornou pamäťou s možnosťou rozšírenia microSD kartami, 13 MPx zadným a 5 MPx predným fotoaparátom. Umi Emax beží na Androide 4.4, pričom výrobca pre smartfón ponúka niekoľko alternatívnych ROM, ktoré si môžete stiahnuť a nainštalovať cez program ROOTJOY. Zariadenie tiež podporuje Dual SIM a 4G LTE siete, pričom v podpore nájdeme aj na Slovensku používané frekvencie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP