Umelá inteligencia od Amazonu, ktorá slúži na vytváranie krytov na smartfóny na základe populárnych obrázkov na internete sa asi zbláznila. Pozri, aké bizarnosti dokázala vytvoriť. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ak si myslíš, že vytvorila kryty, na ktorých sú nejaké známe a často hľadané meme obrázky, tak sa poradne mýliš. AI totižto použila obrázky, na ktorých sa nachádzajú napríklad drogy, starý muž, ktorý má na sebe plienku a podobné bizarnosti.

Poriadne úlety…

Obzvlášť chuťovečka je kryt s nechtami na nohách, ktoré majú plieseň. Fajnšmekrov možno podobný kus zaujme. No osobne si myslím, že ak si niekto takúto vec objednal, bolo to len z recesie.

zdroj fotografie: Amazon

Toto určite nerobí dobré meno celému Amazonu a ich umelej inteligencii. Veď čo ak podobný fail spraví aj umelá inteligencia v domácom asistentovi? Tá môže pokojne začať učiť dieťa napríklad neslušné slová. Alebo môže tvojmu partnerovi vyzradiť, že prednedávnom bola byte nečakaná návšteva. No proste možností, čo sa môže udiať, je naozaj veľa. Ty si teraz ale pozri tie najbizarnejšie obaly, ktoré umelá inteligencia Amazonu dokázala vytvoriť.

Nič pre slabé povahy

zdroj fotografií: Amazon

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
15%
Páči sa mi to
54%
Chcem to
8%
Mám to
8%
Nepáči sa mi to
15%
Neznášam to
0%
O autorovi
Mário Šimovič
Som mladý chalan, predovšetkým sa venujem aplikovanej informatike a programovaniu, ale taktiež sa zaujímam o technické novinky zo sveta a hudbu. Takisto rád skúšam nové zariadenia a značky z čínskeho trhu.
  • trojan5000

    Náhodou tu babku s inhalatorom by som si kúpil, keby som mal iPhone 6a 25 $ :D

  • Diego

    Aspoň to nie je lacný gýč ako 99% krytov, u mňa osobne je to teda jedno z najlepších čo som videl :D