Umelá inteligencia od Amazonu, ktorá slúži na vytváranie krytov na smartfóny na základe populárnych obrázkov na internete sa asi zbláznila. Pozri, aké bizarnosti dokázala vytvoriť. 

Ak si myslíš, že vytvorila kryty, na ktorých sú nejaké známe a často hľadané meme obrázky, tak sa poradne mýliš. AI totižto použila obrázky, na ktorých sa nachádzajú napríklad drogy, starý muž, ktorý má na sebe plienku a podobné bizarnosti.

Poriadne úlety…

Obzvlášť chuťovečka je kryt s nechtami na nohách, ktoré majú plieseň. Fajnšmekrov možno podobný kus zaujme. No osobne si myslím, že ak si niekto takúto vec objednal, bolo to len z recesie.

zdroj fotografie: Amazon

Toto určite nerobí dobré meno celému Amazonu a ich umelej inteligencii. Veď čo ak podobný fail spraví aj umelá inteligencia v domácom asistentovi? Tá môže pokojne začať učiť dieťa napríklad neslušné slová. Alebo môže tvojmu partnerovi vyzradiť, že prednedávnom bola byte nečakaná návšteva. No proste možností, čo sa môže udiať, je naozaj veľa. Ty si teraz ale pozri tie najbizarnejšie obaly, ktoré umelá inteligencia Amazonu dokázala vytvoriť.

Nič pre slabé povahy

zdroj fotografií: Amazon

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom