Nechce sa ti kupovať nový televizor, no rád by si aspoň naučil svoj starý novým trikom? S týmto gadgetom to ide ľahko a hlavne veľmi lacno.

O tom, že budúcnosť je bezkáblová, dnes už nie sú žiadne pochybnosti. WiFi zvládne takmer všetko. Ak ju tvoj televízor ešte nemá, postačí ti tento drobný gadget. Jedná sa o drobný prijímač, ktorý zapojíš do voľného HDMI portu a USB napájací kábel do voľného USB portu, nabíjačky alebo powerbanky.

zdroj fotografie: Cafago

Kúpiť bezdrôtový prijímač AnyCast Pro za 10 €
Kupón V2326R

Následne sa môžeš z akéhokoľvek novšieho iOS, Android alebo Windows 10 zariadenia pripojiť a bezdrôtovo prenášať obraz či zvuk pomocou technológií Airplay, Miracast, DLNA, AirMirror. Pre správne fungovanie nie je potrebná žiadna aplikácia, podpora je priamo zahrnutá v systéme.

Prípadné nastavenia prebiehajú po pripojení na WiFi na špeciálnej stránke, kde je možné zvoliť jazyk, rozlíšenie, prenosovú technológiu a aktualizovať firmvér zariadenia. AnyCast Pro podporuje rozlíšenie do FullHD pri 30 fps. WiFi anténa pre príjem 2,4 GHz signálu je umiestená mimo zariadenia na asi 40 cm kábli.

zdroj  fotografie: Cafago

Pre lepší príjem je vhodné zabezpečiť, aby medzi externou WiFi anténou a tvojim zariadením neboli v ceste žiadne predmety. Ak ťa AnyCast Pro prijímač zaujal, vďaka nášmu exkluzívnemu kupónu V2326R môže byť tvoj len za 10 €. 

Zľavový kupón aplikuješ v košíku takto:

 

 

Pošli nám TIP na článokPríslušenstvo