Top model výrobcu Ulefone, Be Touch 2, patrí medzi tie typy telefónov, ktoré sa snažia preraziť na trhu aj vďaka alternatívnym systémom. Výrobca prednedávnom prisľúbil prácu na alternatívnych ROM, ktoré zvýšia kvality tohto vynikajúceho kúsku.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Ulefone Be Touch 2 prichádza s predinštalovaným Androidom 5.1, ktorý svojou rýchlosťou a stabilitou určite vyniká. No mnoho fanúšikov určite prechádza z telefónov inej značky, ako je napríklad Xiaomi. Pre túto skupinu ľudí je pripravená známa MIUI V6, ktorá sa pýši výbornou optimalizáciou a množstvom funkcií. Z ďalších systémov, ktoré sú v príprave, môžeme spomenúť CyanogenMod ROM, ktorá je založená na “čistom“ Androide, no ponúka zopár funkcií navyše. Ďalší v poradí je Flyme OS, ktorý poznáme zo zariadení značky Meizu a nemôžeme vynechať ani nadstavbu EMUI, ktorá sa nachádza na telefónoch značky Huawei.

201506_22

Presný dátum ani informácie, kedy budú alternatívne ROM k dispozícii zatiaľ nemáme. Je však veľmi príjemné sledovať, že aj výrobca ako Ulefone sa snaží priniesť vylepšenia a prekvapenia pre fanúšikov, ktorí radi skúšajú nové veci. Tento vynikajúci kúsok kúpite u nášho partnera Coolicool.com za 206 €.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP