Po všetkých tých napodobeninách Infinity displeja od Samsungu je tu ‚‚konečne’’ smartfón, ktorý inšpiráciu hľadal inde, a to rovno u jeho najväčšieho konkurenta Apple.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Výročný iPhone X sa začal predávať ešte len včera, no vyzerá to tak, že sa už chystá jeho verná napodobenina. Stojí za ním čínsky výrobca Ulefone.

4 fotoaparáty a technológia rozpoznávania tváre

Pri pohľade na prednú stranu ti určite neunikne výrez v hornej časti displeja, pre ktorý bol iPhone X často kritizovaný aj samotnými vývojármi aplikácií. Nad ním môžeš vidieť dvojicu fotoaparátov vrátane prisvetľovacej diódy, čo poteší hlavne selfie maniakov. Ďalšia dvojica snímačov sa po vzore ostatných vlajkových lodí výrobcu očakáva na zadnej strane.

Podľa samotnej spoločnosti po vzore Apple mali snímač odtlačkov prstov nahradiť 3D skenerom tváre. Neznámy zdroj tak tvrdí, že túto technológiu by mala dodať čínska firma Face ++, ktorej produkty využíva Lenovo či známa platobná platforma Alipay. Čo sa týka ostatným hardvérových špecifikácie, tie zatiaľ neboli bližšie špecifikované a platí to aj pre dátum predstavenia. V prípade nových informácií ťa budeme určite informovať.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
100%
O autorovi
Martin Lajčák
Volám sa Maťo a momentálne som študentom vysokej školy. Medzi moje záľuby patria nové technológie, športovanie a nepohrdnem ani dobrou knihou. Môžeš ma sledovať aj na Instagrame - @matolajcak