Ulefone predstavil nové inteligentné hodinky Ulefone GW01 s cenou len 50 €

banner-ulefone-power
Ulefone je ďalší z výrobcov, ktorý sa nezameriava čisto len na segment smartfónov. Ešte minulý rok prišiel s najlacnejšími inteligentnými hodinkami Ulefone uWear, ktoré teraz doplnil o nový, vybavenejší model. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

S miernou dávkou prekvapenia výrobca Ulefone uviedol na trh svoje najnovšie inteligentné hodinky, Ulefone GW01. Hodinky hneď do predaja zaradilo niekoľko e-shopov, medzi ktorými je aj Gearbest.com. Cena hodiniek sa zastavila na rovných 50 €, za ktorú ponúkajú veľmi slušnú výbavu. Konštrukčnú stránku hodiniek tvorí kov spolu s koženým remienkom. Dizajnom hodinky určite neurazia a Ulefone GW01 sa pridávajú do skupiny okrúhlych smartwatch.

ulefone-gw01-5
Všetok obsah sa zobrazí na 1,3-palcovom okrúhlom IPS displeji s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Ulefone GW01 v sebe skrývajú procesor MediaTek MT2502 spolu so 64 MB RAM pamäťou a 128 MB úložiskom. O napájanie hodiniek sa stará 310 mAh batéria, ktorej výdrž je udávaná na 5 dní v pohotovostnom režime. Nabíjanie pritom trvá až 3 hodiny. Ulefone GW01 majú tiež konštrukciu odolnú voči vode a k smartfónu ich pripojíte pomocou Bluetooth 4.0. Podporované sú smartfóny s Androidom 4.3 a vyšším a iOS 7.0 a vyšším.

ulefone-gw01
Z inteligentných funkcií tu máme napríklad už známy snímač srdcového tepu, pedometer, monitor spánku, vzdialené ovládanie fotoaparátu, funkciu nájdenia vášho smartfónu, synchronizáciu histórie hovorov či kontaktov. Hodinky dokážu zobrazovať notifikácie z Facebooku, Twitteru či WhatsAppu, no odpovedať na ne budete musieť cez smartfón. Samozrejmosťou sú oznámenia o SMS správach a prichádzajúcich / zmeškaných hovoroch. Systém hodiniek ponúka okrem iného 5 rôznych ciferníkov, budík, stopky a v neposlednom rade aj nahrávanie zvuku.

Kúpiť Ulefone GW01 za 50 €

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
100%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]