Ulefone uWear sú zatiaľ najlacnejšie inteligentné hodinky na trhu!

Teraz čítate
Ulefone uWear sú zatiaľ najlacnejšie inteligentné hodinky na trhu!

banner-honor7
Popredného čínskeho výrobcu Ulefone zväčša poznáme iba vďaka smartfónom, ktoré ponúkajú výborný pomer ceny a výkonu. Najnovším výborným modelom je Ulefone Be Touch 2, ktorý získal vo svete veľký rešpekt. Výrobca sa po novom sústredí aj na trh so smarthodinkamy. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Smarthodinky posledný rok získali obrovské množstvo nových fanúšikov. Ich reputáciu však kazí vysoká cena a niekedy aj horšia dostupnosť. Túto problematiku riešia lacné čínske smarthodinky, ktoré ponúkajú dostatok funkcií pre užívateľa. Ulefone uWear, ako znie názov novinky, prinesú všetky potrebné funkcie počnúc zobrazovaním notifikácií, písaním SMS správ, pedometrom, meračom spánku a nechýba ani vzdialená spúšť fotoaparátu.

ulefone uwear
Dizajn hodiniek je veľmi podobný hodinkám amerického giganta Apple, Apple Watch. Predná strana skrýva displej s 2,5D zakrivením. Ulefone uWear sa dostali do predaja a v ponuke ich má aj prvý e-shop Gearbest.com za štartovaciu cenu 26 €.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.
  • Maťo O.

    Keby ešte merač tepu, tak hneď objednávam. Veľká škoda. Zatiaľ si vystačím s Mi bandom.

  • Martin Škvarko

    objednane,(za 22e) som zvedavy na ne aj ked tie cinske „os“ na hodinkach nebyvaju moc dobre spravene ale necham sa prekvapit :)