banner-ulefone-future
Tento rok už Ulefone s predstavovaním smarfónov pravdepodobne končí a po množstve lepších aj horších počinov je pred nami rok 2017, na ktorý má výrobca pripravenú prvú high-end novinku. Jej názov bude Ulefone Gemini Pro.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Tešiť sa môžeme na kovovú unibody konštrukciu, ktorú bude z prednej strany dopĺňať skener odtlačkov prstov a nad ním 5,5-palcový displej. Ako procesor bude použitá novinka z dielne MediaTeku, a to Helio X27, ktorému bude sekundovať 4 GB RAM-ka a 128 GB úložisko. Gemini Pro zaujme aj po stránke fotoaparátov, teda aspoň rozlíšeniami. Na zadnej strane sa bude totižto nachádzať dvojica fotoaparátov s rozlíšením 13 MPx, ktoré na prednej doplní selfie snímač s rovnakým rozlíšením.

UleFone Future môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

ulefone-gemini-pro-1
zdroj fotografie: Ulefone

TIP: Ulefone Tiger oficiálne: Low-end s obrovskou 4200 mAh batériou

Chýbať nebude ani najnovší Android 7.0 Nougat, rýchle nabíjanie a USB konektor typu C. Ulefone prezradil aj cenu, za ktorú plánuje toto zariadenie predávať. Gemini Pro teda kúpime približne za 199.99 amerických dolárov, čo je v prepočte niečo málo cez 190 eur. Dostupnosť tohto smartfónu sa očakáva niekedy po Čínskom jarnom festivale.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
69%
Chcem to
6%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
6%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.