banner-ulefone-power
O Ulefone Future sa hovorí ako o prvom bezrámikovom smartfóne od Ulefone a zároveň bude prvým smartfónom tohto druhu vo vyššej strednej triede. Mnoho nadšených fanúšikov si uvedomuje aj samotná spoločnosť a pre ozajstných fajnšmekrov poriadneho výkonu pripravuje verziu so špičkovými vlastnosťami.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Základná verzia ponúkne tradičný FullHD displej, procesor Helio P10, 4 GB RAM, 32 GB úložisko či 16 MPx fotoaparát. Predstavitelia spoločnosti sa teda rozhodli, že do svojej veľkej nádeje vložia všetky sily a prinesú ešte jednu verziu. Tá by mala disponovať 10-jadrovým procesorom Helio X20, bezrámikovým 2K displejom a špičkovým 20 MPx hlavným fotoaparátom. Lahôdkou potom bude obrovské 128 GB interné úložisko.

ulefone-future-bezramikovy-displej
Od spoločnosti nepadla ani jedna oficiálna zmienka o dátume predstavenia tejto verzie a zatiaľ si budeme musieť vystačiť „len“ so základnou verziou, ktorá by mala vstúpiť na trh niekedy v priebehu apríla. Prípadný záujemcovia o Ulefone Future sa môžu tešiť aj na 3000 mAh batériu, konektor USB Type-C a kvalitné HiFi audio, ktoré by mal smartfón prebrať po svojom bratovi, Ulefone Vienna.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP