Ulefone Future s bezrámikovým displejom na oficiálnom videu!

banner-mi-pad-2
V portfóliu smartfónov čínskeho výrobcu Ulefone momentálne kraľuje smartfón Ulefone Power, no Ulefone teraz obracia pozornosť na novinku s bezrámikovým displejom, ktorú nám ukazuje na videu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Výrobca novinku nazýva Ulefone Future a má na to aj dobrý dôvod. Okrem toho, že bude vybavený procesorom Helio P10 od Mediateku, bude aj dobre vyzerať. Na videu môžeme vidieť krásny smartfón s bezrámikovým displejom, ktorý je porovnaný aj s iPhonom. Možno ste si všimli, že na bokoch zakriveného displeja sa predsa len nachádza nejaký ten rámik, no veríme, že slúži len na ochranu displeja v prípade pádu.

Ulefone PARIS môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Špecifikácie nového Ulefone Future budú zahŕňať čipset Mediatek MT6755 (Helio P10) o takte 2.0 GHz, 4 GB RAM, 32 GB úložisko a operačným systémom bude Android 6.0 alebo CyanogenMod. Spomenutá bola aj prítomnosť 20-megapixelového snímača Sony IMX230, no túto informáciu Ulefone zatiaľ nepotvrdil, narozdiel od zvyšku špecifikácií.

ulefone future

Nedávno uniknutá fotografia Ulefone Future

Čo si myslíte o bezrámikových displejoch v smartfónoch? Páči sa vám novinka od Ulefone?

Zdroj: gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.