A je to tu zas. Číňania opäť dokázali vyrobiť niečo, po čom túži nespočetné množstvo ľudí. Aj ty určite poznáš niekoho, kto nevyžaduje od svojho smartfónu len poriadny výkon, ale aj poriadnu odolnosť. Práve takýchto ľudí môže potešiť novinka Ulefone Armor 2.

Nevšednosť tohto zariadenia je badateľná už na prvý pohľad. Disponuje robustnou konštrukciou vyrobenou z pevného plastu, ktorý je v istých častiach pogumovaný. Vďaka tomu omnoho lepšie drží v rukách a len tak ľahko z nich nevykĺzne. Keď už sa tak ale predsa len stane, niet sa čoho obávať. Spomínané materiály totiž spoľahlivo stlmia každý jeden pád. Či už má teda jeho majiteľ poriadne nešikovné ruky alebo vykonáva prácu, pri ktorej bežný smartfón dlho nevydrží, Ulefone Armor 2 ho po stránke odolnosti rozhodne nesklame.

Odolnosť z neho priam srší

Svedčí o tom aj certifikácia IP68, ktorá zaručuje odolnosť voči preniknutiu prachu a vody pri trvalom ponorení. Okrem týchto výnimočných vlastností sa však odolná novinka pýši aj skvelými špecifikáciami. Prednú stranu okupuje 5-palcový displej s FullHD rozlíšením. Nad obrazovku sa dostal 13 MPx selfie fotoaparát a pod ňou sú zase umiestnené ovládacie tlačidlá. Do toho domovského bol umiestnený skener odtlačkov prstov. Zadná strana zaujme najmä 16 MPx hlavným snímačom, ktorý sa v horších svetelných podmienkach spolieha na pomoc duálneho LED blesku.

FB/Ulefone

Predobjednať Ulefone Armor za 224 €

V útrobách tohto monštra pracuje 8-jadrový procesor Mediatek Helio P25, ktorý pracuje na frekvencii 2,6 GHz. Spolu s ním sa na úctyhodnom výkone a svižných reakciách prostredia podieľa aj masívna 6 GB RAM pamäť. Interné úložisko pojme 64 GB dát a v prípade potreby ho bude možné dodatočne rozšíriť pomocou microSD karty. Čerešničkou na torte je obrovská 4700 mAh batéria, ktorá podporuje rýchle nabíjanie. Výrobca nanešťastie nezabudol ani na DualSIM funkcionalitu a plnú podporu LTE sietí. Takto vybavená novinka sa začína predávať za 224 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom