Uhans A101 bude cenovo dostupná novinka podobajúca sa na smartfóny zo série Samsung Galaxy S

banner-ulefone-futureMenej známy čínsky výrobca Uhans v blízkej dobe predstaví nový cenovo dostupný smartfón Uhans A101. Názov A101 nám naznačuje, že sa bude jednať o nástupcu A100-ky, no dizajnovo sa modely absolútne nepodobajú a A101 príde s kompletne prerobeným dizajnom. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Kým staršia A100 bola veľmi luxusný smartfón, ktorej telo tvorila kožená zadná strana a hliníkové šasi, A101 prichádza s novým dizajnom, ktorého fotografie sa objavili na internete. U výrobcu vidno menšiu inšpiráciu spoločnosťou Samsung, keďže nový dizajn nám pripomína modely Galaxy S7 a starší Galaxy S4. Uhans A101 a Galaxy S7 majú síce podobne zahnuté rohy a okraje, no výbavou a použitými materiálmi sú si od seba na míle vzdialené. Kým S7-ka má na zadnej strane prémiové sklo, Uhans sa rozhodol vo svojom novom modeli použiť plast s pogumovaným povrchom, ktorý však aspoň nezachytáva odtlačky prstov.

uhans a101-fotografie

Obrovským rozdielom je aj cena, ktorá by sa pri Uhans A101 mohla pohybovať na úrovni 60 €. Bude to teda cenovo dostupný smartfón, ktorý zaujme menej náročných používateľov. Predpredaj sa má začať už v najbližších dňoch, no žiadny konkrétny dátum nie je známy.

TIP: Uhans S1: Luxusný dizajn, Android 6.0, plnohodnotné LTE a cenovka 155 €

uhans a101-fotografie-nahlad

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
13%
Chcem to
13%
Mám to
25%
Nepáči sa mi to
13%
Neznášam to
38%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.