Uhans S1: Luxusný dizajn, Android 6.0, plnohodnotné LTE a cenovka 155 €

banner-mi5
Čínsky trh so smartfónmi je naozaj bohatý a v posledných mesiacoch môžeme kľudne skonštatovať, že je doslova až preplnený novinkami. Každá jedna spoločnosť sa snaží od svojich konkurentov odlíšiť a stále prináša nové a nové smartfóny, ktoré majú zaujať aj svetových zákazníkov. Zaujímavou novinkou je Uhans S1, ktorý si predstavíme trochu bližšie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Uhans S1 pôsobí luxusným dojmom už na prvý pohľad a na svedomí to má krásne prevedenie, ktoré prináša sklenenú zadnú časť a kovové šasi. Predná strana ponúka kompaktný 5-palcový IPS HD displej. Celkové rozmery zariadenia sa zastavili na hodnote 140 x 69.1 x 7.3 mm, pričom hmotnosť činí 153 g. Pod zadným krytom operuje veľmi dobre známy procesor MediaTek MT6753 s ôsmimi Cortex-A53 jadrami na frekvencii 1,3 GHz. Procesoru dopomáha 3 GB operačnej pamäte RAM a 32 GB interné úložisko, ktoré podporuje rozšírenie microSD kartami až do kapacity 128 GB.

uhans-s1(2)
Operačným systémom sa stal najnovší Android 6.0 Marshmallow, nad ktorým pracuje nadstavba Freeme OS 6.1, ktorá integruje všetky medzinárodné jazyky. Fotografie je možné vytvárať 13 MPx Sony IMX214 hlavným fotoaparátom. Ak radi fotíte selfie fotografie, spoľahnúť sa budete môcť na 5 MPx snímač. Táto pomerne zdatná hardvérová výbava je napájaná iba podpriemernou 2200 mAh batériou. Už tradičným prvkom v stredne vybavených smartfónoch, ktoré chcú zaujať, sa stala DualSIM funkcionalita V prípade Uhans S1 je navyše vyšperkovaná plnou podporou 4G mobilného pripojenia. Smartfón je v súčastnosti v predpredaji, ktorý trvá do 31. mája a predobjednať si ho môžete už za výborných 155 €.

Predobjednať Uhans S1 za 155 €

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]