Miestne televízie v boji so streamovacími službami nehodlajú hádzať flintu do žita. Televízia TV JOJ plánuje využiť absenciu služby Disney+ na trhu vo svoj prospech a ponúkne exkluzívny obsah gigantického štúdia jednej z najväčších diváckych základní na trhu.

O podpísaní exkluzívnej zmluvy The Walt Disney Studios a TV JOJ informujú Aktuality. Vďaka tejto dohode sa tak vynikajúcich veľkofilmov ako sú remaky Leví kráľ či Aladdin dočkáme už v nasledujúcich týždňoch. Možno tiež očakávať, že v blízkej dobe príde aj prísun ešte väčšieho množstva kinohitov patriacich pod Disney.

Zobraziť celú galériu (1)
JOJ (úprava redakcie)

JOJ Plus prejde obrovskými zmenami

Veľkej reštrukturalizácie vizáže sa na druhej strane dočká sekundárna odnož televízie, JOJ Plus, zároveň oslavujúca 12 rokov na trhu. Zmena dizajnu do modernejšej podoby prebehne už dnes večer, informuje televízia na oficiálnej stránke. Nová grafika tak nahradí aktuálnu po 7. rokoch.

Staničná grafika tak bude vychádzať z nového vizuálneho konceptu TV JOJ predstaveného túto jar, pričom vo viacerých detailoch dôjde k prepojeniu staníc, čo diváci zaregistrujú aj priamo pri prepínaní. Hlavnou farbou Plusky naďalej ostane zelená a vizuálne sa stanica odlíši i rôznym grafickým spracovaním symbolov spájaných s Pluskou,“ povedal generálny riaditeľ JOJ Group, Marcel Grega.

Medzi dva najväčšie poznávacie znaky nového dizajnu sú dominujúca zelená farba a presunutie špirálovitého loga pred výraz PLUS, čím sa televízia snaží ešte viac prispôsobiť materskej JOJke.

Nenechaj si ujsť
Slovenská sieť predajní rozšíri online nákupy potravín. V Česku už pripravuje aj výdajné boxy

Nová PLUSka sa spustí už dnes večer televíznou premiérou vynikajúcej a cenami ocenenej snímky, Podoba vody z roku 2017.

Cieľom stanice bude prinášať stále novšie a aktuálnejšie tituly, pomocou ktorých sa bude snažiť ešte viac priblížiť mladšej cieľovej skupine a v istom smere spomaliť rast a popularitu streamovacích služieb.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú