Inteligentný operačný systém dokáže s bežnými „hlúpymi“ televízormi hotové zázraky. Nekonečno možností je skrytých v podobe množstva aplikácií, videí a filmov, ktoré ponúka šíry internet.

Základná výbava s nadupaným čipsetom

X96mini je TV Box s kompaktnou veľkosťou 82 x 82 x 17 mm. Vďaka jednoduchému dizajnu v čiernom farebnom prevedení ľahko zapadne do každej domácnosti. Pohon zabezpečuje pomerne výkonný čipset Amlogic S905W so 4 jadrami architektúry ARM Cortex-A53 s taktom 2.0 GHz a päťjadrovou grafickou jednotkou Mali-450MP. V hardvérovej výbave nájdeme aj 2 GB pamäť RAM a 16 GB pamäťového úložiska.

Android TV v najnovšej verzii

Interné úložisko je však rozšíriteľné pomocou microSD karty do kapacity až 64 GB. Okrem pamäťových kariet môžeš využiť aj tradičné USB rozhranie pre pripojenie pamäťových médií. Operačným systémom je najnovší operačný systém Android 7.1.2 s úpravou prostredia vhodného pre zobrazenie na akejkoľvek TV. Pre lepšie ovládanie je k dispozícii tiež diaľkový ovládač.

TV Box X96mini je vybavený širokou ponukou konektivity, ktorá okrem portu pre napájanie ponúka Ethernet, HDMI, AV a 2 x USB. Pre prenos obrazu môžeš tiež využiť bezdrôtový prenos obrazu cez WiFi so štandardom IEEE.802.11 b/g/n, ktoré takisto zabezpečuje pripojenie k internetu.

Najnovšie filmy si pozrieš v pohodlí obývačky

Po pripojení automaticky získavaš prístup k veľkému množstvu aplikácií z obchodu Play a multimediálnemu obsahu. To najlepšie však začína po nainštalovaní aplikácie Kodi, ktorá ponúka repozitáre s úplne všetkými filmami. Nájdeš tu dokonca aj tie najnovšie tituly, ktoré sú vysielané v kinách. To všetko z pohodlia tvojej obývačky a úplne zadarmo.

Kúpiť TV Box X96mini za 25 €
Zľavový kupón TTX96CX

Oživenie tvojho staršieho televízora nemusí stáť veľa. Tento TV Box môžeš získať vďaka nášmu kupónu pre našich čitateľov TTX96CX za perfektných 25 €. Ak by si chcel väčšiu pamäťovú verziu, výkonnejší model s 3 GB RAM a 32 GB interného úložiska a podobným dizajnom kúpiš za 58 €.

Zľavový kupón aplikuješ v košíku

 

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom