Trendom dnešnej doby je premieňať všetko s aj bez obrazovky na inteligentné zariadenia. Ak chceš mať televízor s top špecifikáciami, nepotrebuješ nutne kupovať nové zariadenie. Displej tak rýchlo nestarne a výpočtové jadro pripojíš jednoducho cez HDMI.

H96pro+ je moderný TV box, ktorý drží krok s technológiami a obsahuje to najlepšie, čo inteligentný televízor potrebuje. Vďaka kompaktným rozmerom 10.8 x 10.8 x 2 cm a černej farbe ho je možné ľahko umiestniť v okolí televízora. Dušou TV boxu je najnovší operačný systém Android 7.1 s jemnou grafickou nadstavbou, ktorá prispôsobuje rozloženie pre lepšie ovládanie na televízore.

Celý internet v tvojej TV

Možnosti sú takmer neobmedzené a podporované sú takmer všetky Android aplikácie, vrátane Youtube, Netflix, Skype, Messenger, Facebook, kancelárske balíčky, hry a iné. Nechýba ani podpora aplikácie Kodi, vďaka ktorej si budeš môcť všetky najnovšie filmy pozrieť z pohodlia obývačky a úplne zadarmo. K dispozícii je štedré 32 GB interné úložisko spolu s 3 GB pamäťou RAM. Rozšírenie pamäte je možné pomocou microSD karty alebo pomocou 2 USB portov. O výpočty sa stará 8-jadorvý čipset Amlogic S912 s jadrami ARM Cortex-A53 a taktom až 2 GHz. Hry si zahráš vďaka grafickému čipu ARM Mali-T820MP3 s taktom 750 MHz.

Netreba sa obávať ani o dáta z internetu, ktoré k tebe priletia vysokou rýchlosťou vďaka gigabitovej káblovej prípojke alebo WiFi s podporou 2.4 GHz / 5.0 GHz štandardu  802.11 a / b / g / n / ac. Súčasťou je aj podpora pre bezdrôtový prenos obrazu z tvojho mobilného zariadenia priamo do TV. Do niekoľkých sekúnd tak pripojíš cez WiFi svoj notebook, smartfón či tablet a obraz máš hneď na svojej TV.

Kúpiť TV Box H96pro Plus za 58 €
Zľavový kupón V2799SK

Pre pripojenie Bluetooth bezdrôtových reproduktorov, myši, klávesnice a iného príslušenstva je súčasťou aj Bluetooth o verzii 4.1. Grafický výstup si hravo poradí až so 4K video výstupom cez  HDMI 2.0. K dispozícii je aj 1x SPDIF a 1x AV rozhranie. Súčasťou balenia je aj diaľkové ovládanie. Tento technológiami nabitý TV box môže byť tvoj za nízkych 58 € s použitím zľavového kupónu V2799SK.

Kupón aplikuješ v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom