OPPO má začiatkom júna predstaviť tri nové smartfóny, dočkáme sa OPPO Find 9?

banner-le-max-2
OPPO prišlo naposledy s novými smartfónmi ešte v polovici marca, čo je vo svete čínskych smartónov relatívne dlhá doba a už by sa patrilo prísť s niečím novým. Nedávno sa objavili aj zmienky o FC Barcelona edícii vlajkovej lode Oppo R9, no vyzerá to tak, že čoskoro uvidíme oveľa viac. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Cestu na internet si našla trojica promo obrázkov, ktoré naznačujú príchod troch nových smartfónov. Obrázky sú však úmyselne výrazne rozmazané a dizajn smartfónov si z nich nedokážeme predstaviť. Jediné, čo sa z obrázkov môžeme dozvedieť, je dátum predstavenia. Kým prvé dva hovoria o 2. júni, tretí už udáva 6. jún. Je už len otázne, v ktorý deň uvidíme aj novú vlajkovú loď OPPO Find 9, ktorá by tiež mohla byť predstavená. Hovorí sa dokonca aj o jej ďalšej verzii, a to OPPO Find 9a.

OPPO-June-2nd-2016-teaser_2

OPPO-June-2nd-2016-teaser_1

O týchto smartfónoch sa objavilo aj zopár informácií. Vlajková loď, Find 9, by mala prísť so štvorjadrovým Snapdragonom 820 a k dispozícii by mala byť verzia so 4 GB RAM a 6 GB RAM. Hlavným fotoaparátom by mal byť 16 MPx snímač. To je však z informácií o vlajkovej lodi všetko. Cenovo dostupnejší Find 9a je očakávaný s 5.5-palcovým displejom s menším HD rozlíšením a neznámym osemjadrovým procesorom s taktom 1.5 GHz. Operačná pamäť by sa v tomto prípade mala vyšplhať na 3 GB. Posledná zmienka padla o fotoaparátoch, pričom zadný byť mal mať rozlíšenie 13 MPx a predný 8 MPx. Jedná sa však o neoficiálne informácie a v najbližších dňoch očakávame potvrdenie dátumu predstavenia priamo od výrobcu. Sledujte nás preto aj naďalej.

OPPO-June-6th-2016-teaser_1

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.