Oppo R9 v edícii FC Barcelona už onedlho, unikli prvé fotografie

banner-le2Spoločnosti Oppo sa vďaka svojím novým modelom R9 a R9 Plus darí výborne. Svedčí o tom aj produkcia týchto smartfónov, ktorá sa pohybuje na úrovni dvoch miliónov kusov za mesiac. Oproti produkcii Xiaomi Mi5 sa R9 vyrába dvojnásobne rýchlejšie. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Čoskoro by sme sa mali dočkať ďalšej verzii smartfónu s označením „FC Barcelona Edition“. Táto špeciálna edícia príde s pozmeneným vzhľadom, novými zvoneniami a zmeny sa dočká aj prostredie systému, aby čo najlepšie korešpondovalo so známym futbalovým klubom. Na internete sa dnes objavili aj prvé fotografie pripravovaného smartfónu v červenom a sivom prevedení. Ako môžeme vidieť na obrázkoch, smartfón by mal prísť s logom klubu a nápisom „FC BARCELONA OFFICIAL PARTNER“ na zadnej strane. Hovorí sa však aj o podpisoch samotných hráčov, čím by smartfón poriadne nabral na hodnote. Zvyšok dizajnu by mal vyzerať rovnako ako pri základnom modeli R9.

OPPO Find 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Oppo tiež prezradilo, že smartfón bude cenovo dostupný, no o žiadnej presnejšej sume nepadla zmienka. Zvyšok špecifikácií by mal pochádzať zo základného Oppo R9 a žiadne zmeny by sa nemali udiať. Pozerať sa teda budeme na 5,2-palcový FullHD displej a vnútro smartfónu bude vypĺňať osemjadrový MediaTek Helio P10, 4 GB RAM a 64 GB interná pamäť. Na zadnej strane by sa podľa všetkého mal nachádzať 13 MPx snímač s clonou f/2.2 a na prednej snímač s rozlíšením až 16 MPx a clonou f/2.0. Na záver spomenie 2850 mAh batériu s technológiou rýchleho nabíjania, ktorá smartfón nabije z 0 % na 100 % len za 60 minút.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.