Marvel nepoľavuje v šialenom tempe superhrdinských noviniek. Už budúci mesiac na Disney+ štartuje nová séria Ms. Marvel, no a v duchu silných ženských hrdiniek sa ponesie aj ďalší očakávaný seriál She-Hulk: Attorney at Law, ktorý práve dostal prvý plnohodnotný trailer spoločne s dátumom premiéry.

Pripravovaná novinka bude na Disney+ štartovať na konci augusta a predstaví nám postavu Jennifer Walters, prominentnú a nadpriemerne inteligentnú právničku, ktorá zastupuje superhrdinov.

Jennifer je zároveň sesternicou Brucea Bannera, známeho tiež ako nekontrolovateľného Hulka, od ktorého po krvnej transfúzii nečakane preberie aj jeho superschopnosti.

Práve populárny Bruce Banner v podaní Marka Ruffala bude hlavnej hrdinke pomáhať so zvládaním novonadobudnutých schopností, čo podľa traileru povedie aj k množstvu úsmevných situácií. Oproti mužskej verzii Hulka však bude mať nová postava citeľnú výhodu – aj po transformácii si totiž zachováva svoju osobnosť a ostrý intelekt.

Odľahčený tón a ďalší mix žánrov

Podobne ako v predchádzajúcich seriáloch bude Marvel aj v prípade She-Hulk experimentovať a divákom nepredstaví čistokrvnú akčnú komiksovku, na aké už sú zvyknutí. She-Hulk má byť podľa slov Kevina Feiga, šéfa Marvelu, mixom komédie a akcie z právnického prostredia.

Komediálnemu smerovaniu zodpovedajú aj mená tvorcov, ktorí sa na She-Hulk podieľajú – nájdeme medzi nimi napríklad producentky Kat Coiro (Brooklyn Nine-Nine), Anu Valia (Never Have I Ever) alebo scenáristku Jessicu Gao (Rick a Morty).

Čítal si už? 
Marvel má obrovský problém. Nové filmy divákov poriadne hnevajú a nikdy to nebolo horšie

Okrem Brucea Bannera sa fanúšikovia komiksoviek môžu tešiť aj na kameá ďalších známych postáv, okrem iných v seriáli uvidia napríklad Wonga, ktorý sa objavil v poslednom filme Doctor Strange: V mnohovesmíre šialenstva. Prepojenie na ďalšie MCU tituly teda bude samozrejmosťou.

Vráti sa aj hlavný záporák Tim Roth v úlohe gigantického monštra Abomination, ktorý mal v rámci MCU premiéru vo filme Neuveriteľný Hulk z roku 2008 a objavil sa aj v prekvapivom minuloročnom hite Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch.

She-Hulk: Attorney at Law na Disney+ štartuje v stredu 17. augusta. Prvá séria bude pozostávať z 9 dielov, každá epizóda bude mať približne 30 minút.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP