Dnes svetlo sveta uzreli ďalšie obrázky a bližšie informácie o pripravovanom smartfóne LeTV, ktorý je zatiaľ zahalený rúškom tajomstva. Najnovšie obrázky nám ukazujú elegantný dizajn a 5,5 palcový displej. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Pred pár týždňami unikli informácie, že novinka by nemala obsahovať žiadne rámiky okolo displeja a mala sa stať prvým smartfónom na svete, ktorý bude obsahovať túto novú technológiu. Posledné informácie naznačujú pravý opak a LeTV X900 by mal mať rámiky priemernej veľkosti. Veľkosť displeja sa zastavila na hodnote 5,5 palcov a bude mať Full HD rozlíšenie. Na vrchnej strane vidíme príjemné prekvapenie v podobe podpory Dual SIM, čo určite ocenia mnohí užívatelia. Predná a zadná strana by mala byť pokrytá odolným sklom.

Na zadnej strane sa nachádza 13 MPx objektív s Dual LED bleskom a zadná strana bude pokrytá zatiaľ nešpecifikovanou textúrou. Pri bližšom pohľade určite mnohí používatelia uvidia podobnosť s Meizu a novo predstaveným modelom spoločnosti Jiayu, S3.

LeTV je zatiaľ zahalený rúškom tajomstva a informácie unikajú iba sporadicky a neostáva nám nič iné, ako čakať na oficiálne predstavenie. O tomto zaujímavom kúsku budeme ešte určite veľa počuť.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP