Toto sú prvé predbežné špecifikácie nového Xiaomi Mi5

Xiaomi Mi4 si získala mnohých fanúšikov po celom svete a po úspešních predajných číslach sa spoločnosť Xiaomi zameriava na nového nástupcu. Dnes svetlo sveta uzreli prvé možné špecifikácie, ktoré opäť prinášajú to najlepšie, čo je momentálne na trhu k dispozícii.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Novinka by mala disponovať väčším displejom ako predchodca a 5-palcový displej by mal nahradiť 5,5-palcový s 2K rozlíšením. O výkon sa bude starať nový procesor Qualcom Snapdragon 810 so 4 GB operačnou pamäťou RAM. Tento monštruózny výkon bude živiť batéria o veľkosti 3000 mAh, podobne ako u minuloročného modelu. Bezpochyby jednou z najlepších vlastností bude aj fotoaparát, ktorý ponúkne 16 MPx s optickou stabilizáciou obrazu.

xiaomi-mi5-2

Informácie o predbežnej cene sme sa nedozvedeli, no Xiaomi tento rok svoje high-end zariadenia ponúka s vyššou cenou ako minulé roky. Dúfajme, že nová Mi5 bude dôstojným nástupcom úspešného predchodcu a zaujme aj cenou.

Xiaomi Mi4 teraz kúpite len za 279 € v tomto obchode

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
  • Určite nebude mať 5,5″ displej. Ako tabletfón majú Mi Note. Podľa mňa bude mať klasických 5″ alebo 5,2″ =)