banner-mi5
Len nedávno sme vás informovali o ambícii čínskeho giganta Xiaomi vstúpiť na pôdu inteligentných bicyklov so svojím konceptom Qicycle. Ten by mal v najbližších dňoch uzrieť svetlo sveta s cenovkou pod 3600 €.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Na stránke „If World Design Guide“ sa objavil obrázok SmartBiku, ktorý by mohol patriť práve pripravovanému modelu z dielne Xiaomi. Exkluzívny projekt je dielom spolupráce už spomínaného Xiaomi a spoločnosti iRiding.

xiaomi phone bike app
Konštrukcia by mala byť vskutku ultraľahká, vyrobená pravdepodobne z karbónu, aby celková hmotnosť nepresiahla 7 kg. Samozrejmosťou sú senzory na zaznamenávanie fitnes aktivít, ktoré sú vyhodnocované v aplikácii. Softvérové riešenie ponúkne jazdcovi komplexné informácie o jeho výkonnosti v reálnom čase, vďaka ktorým bude môcť postupne zlepšovať svoj výkon. Nový chytrý bicykel by sa mal vyrábať v Taiwane.

Xiaomi Mi5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Bližšie špecifikácie, presnú cenu a dostupnosť nepoznáme, no je nutné podotknúť, že pôjde o najdrahšie „zariadenie“ so značkou Xiaomi na trhu. Ste fanúšikmi nových technológií vo fitnes priemysle?

Zdroje: Ifworlddesignguide, techinasia

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú