August je za nami, rozhodli sme sa preto pozrieť, aký obsah slovenských predplatiteľov Netflixu počas uplynulého mesiaca oslovil najviac. Ako ukazuje rebríček, dominovala predovšetkým erotika a nenáročná zábava.

Neuveriteľné tri mesiace filmovému rebríčku na slovenskom Netflixe podľa Flixpatrol kraľuje provokatívny poľský film 365 Dní. Šteklivá snímka inšpirovaná knižnou predlohou Blanky Lipinskej predstavuje hotelovú recepčnú Lauru, ktorá na dovolenke padne do oka sicílskemu mafiánovi Massimovi. Ten sa ju rozhodne uniesť do svojej luxusnej vily, kde ju bude držať 365 dní, kým sa do neho nezamiluje.

Do čierneho Netflix opäť trafil aj s druhou časťou romantickej tínedžerskej komédie The Kissing Booth. V pokračovaní Kissing Booth sa vracajú všetci ústrední protagonisti z jednotky, hlavnú hrdinku Elle tentokrát potrápi vzťah na diaľku so svojou stredoškolskou láskou, ktorú naruší nečakaný záujem zo strany nového spolužiaka.

Trio najžiadanejších filmov na Slovensku uzatvára hudobno-tanečná komédia Work It. Ani v tomto prípade nejde o žiadne prevratné filmové umenie, ale skôr o pohodovú, stokrát videnú záležitosť, v ktorej sa partia nešikovných tanečníkov na miestnej súťaži pretancuje až do finále.

Rebríček 10 najsledovanejších filmov na slovenskom Netflixe (august 2020)
 1. 365 Days
 2. The Kissing Booth 2
 3. Work It
 4. Project Power
 5. The Kissing Booth
 6. Unfriended: Dark Web
 7. The Sleepover
 8. Skyscraper
 9. Feel the Beat
 10. The Old Guard

V oblasti seriálov boli slovenskí diváci najviac zvedaví na druhú sériu Umbrella Academy, ktorá po stránkach kvality nesklamala a opäť príjemne zabavila. Dysfunkčná rodinka superhrdinov sa tentokrát nepriateľom postavila v Amerike 70-tych rokov a pokúsila sa zabrániť Kennedyho vražde.

To, že erotika sa na Netflixe teší čoraz väčšej popularite, dokazuje aj seriálová novinka z Mexika Dark Desire. Pri jej sledovaní sa v horúcom počasí nezapotia len diváci, ale tiež hlavní aktéri, ktorí sa na obrazovke vo veľkom oddávajú sexuálnym radovánkam, a to aj napriek tomu, že sú priamo zapojení do vyšetrovania vraždy.

Tretie miesto patrí fantasy novinke Cursed v hlavnej úlohe s hviezdou 13 Reasons Why, Katherine Langford. Cursed zďaleka nedosahuje kvality Zaklínača či Game of Thrones, skalných milovníkov žánru by však predsa len mohol zaujať.

Dej seriálu sa odohráva v časoch kráľa Artuša a kúzelníka Merlina, hlavnou postavou je osirelá Nimue, ktorá sa pridáva k družine mladého žoldniera Artuša a jeho výprave za nájdením bájneho meča Excalibur.

Rebríček 10 najsledovanejších seriálov na slovenskom Netflixe (august 2020)
 1. The Umbrella Academy
 2. Dark Desire
 3. Cursed
 4. World’s Most Wanted
 5. Money Heist
 6. Lucifer
 7. (Un)Well
 8. High Score
 9. Modern Family
 10. Glow Up: Britain’s Next Make-Up Star

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP